Климко – сирота, головний герой автобіографічної повісті Григора Тютюнника. Образ Климка втілює ідеал людини. У маленькій сирітській душі Климко носив стільки доброти, милосердя і співчуття до знедолених і стражденних, що не побоявся в одинадцять літ вирушити в далеку дорогу по сіль, аби тільки до близькій людині — своїй учительці — не померти з голоду. Скільки натерпівся й намучився за свою двотижневу дорогу маленький лицар, скільки разів ризикував бути вбитим, замерзнути десь на полі під копицею — адже йшла війна і заходити в села було небезпечно. Та хлопчик ішов: його вело дорогою поневірянь милосердя. Зовнішність Климка: «Климко йшов босий, у куцих штанчатах, старій матросці, що була колись голубою, а тепер стала сіра, та ще й в дядьковій Кириловій діжурці. Тій діжурці, як казав дядько, було «сто літ», і не рвалася вона лише тому, що зашкарубла від давньої мазути» Риси характеру Климка: а) щирий, добрий, працьовитий; б) мужній, вольовий; в) благородний, чуйний, уважний, турботливий г) винахідливий.
Джерело: http://dovidka.biz.ua/klimko-harakteristika-geroya/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua
Объяснение:
ax + ay + b(x+y) = a(x + y) + b(x + y) = (a + b)(x + y)
xz + yz - 2xt - 2yt = z(x + y) - 2t(x + y) = (z - 2t)(x + y)
ax² - ay² - bx² - cx² + by² + cy² = a(x² - y²) - b(x² - y²) - c(x² - y²) = (a - b - c)(x² - y²) = (a - b - c)(x - y)(x + y)
a⁴ - a³ + a - 1 = a³(a - 1) + 1(a - 1) = (a³ - 1)(a - 1) = (a - 1)(a - 1)(a² + a + 1)
x² - y² + yz + xy + xz - xy = (x - y)(x + y) + y(z + x) + x(z - y) = (x + y)(x - y + z)
(a+b+c)³-a³ - b³ - c³ = 3a²b + 3a²c + 3ab² + 6abc + 3ac² + 3b²c + 3bc² = 3(a + b)(a + c)(b + c)
пусть f(x)=(5-x)(x+8)
Тогда найдём сначала E(f).
f(x)=(5-x)(x+8)= -x^2 - 3x + 40. Очевидно что графиком этой функции является квадратичная парабола с ветвями направленными вниз. Найдём х при котором парабола достигает своего наибольшего значения (вершину параболы):
х0 = -В/2А = 3/(-2)=-3/2
Теперь найдём это значение:
у0 = f(x0) = -9/4 + 9/2 + 40 = 40 9/4 = 169/4.
Значит E(f)= (-бесконечность; 169/4]
Из этого легко найти E(y) = [0; 13/2].
P.S. область значения обозначается через E(y), а то что вы написали - это опласть определения