М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Savelijbih
Savelijbih
13.09.2021 00:57 •  Английский язык

Listen and Complete The Gaps​


Listen and Complete The Gaps​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
lizochkaegorov
lizochkaegorov
13.09.2021

Усі ми ще з дитинства знаємо, що добро завжди перемагає зло. Проте в казках і мультфільмах, на яких виховується кожне нове покоління, перемога добра пов’язана з певним насильством (злого персонажа б’ють або знищують), тому й не дивно, коли ді­ти вирішують конфлікт силою. Однак, на мою думку, добро має здобувати перемогу справедливістю, мудрістю та гуманністю, адже коли добро показує кулаки, то воно перестає бути добром.

Сьогодні, на жаль, багато хто переконаний, що добро повинне бути з кулаками. Особливо цим спекулюють люди, наділені вла­дою. Вони розпалюють воєнні конфлікти, прикриваючись ідеєю добра, утручаються в справи інших країн. Так уже багато років триває конфлікт на Близькому Сході, зокрема й у країні, де наро­дився Ісус, який власним життям і смертю довів, як треба люби­ти ближнього. Це лише вкотре доводить, що боротьба добра і зла триває.

Любити ворогів своїх і відповідати добром на зло, звичайно, важко, але можливо. Приклади з літератури теж доводять, що добро здатне подолати лихий світ. Яскравою ілюстрацією цього може бути повість Михайла Коцюбинського «Тіні забутих пред­ків». Марічка пригощає Іванка цукеркою, незважаючи на кон­флікт між ними та дуже напружені стосунки між родинами дітей. Після цього хлопчик задумався, вибачився за скоєне, і, зрештою, між ними зав’язалася дружба, а згодом і любов.

Отже, добро має виграти вічний поєдинок із злом мирним шляхом і переконанням, аби нарешті дійти згоди та змінити цей світ на краще. Якщо ж відповідати злом на зло, то це буде поштовхом до людської трагедії.

Объяснение:

4,8(59 оценок)
Ответ:
glebtomilovpop0
glebtomilovpop0
13.09.2021

ответ: Пишите если нужен перевод

Объяснение:

Science never stands still, but is constantly evolving and improving. Fortunately, today we have invented a phone with which we can not only keep in touch with family and friends, but also easily go online and order Ossetian cake from the bakery Three Pies. This appetizing pastry can be eaten as a snack or as a full meal. Often people order it for anniversaries, corporate parties, birthdays and other holidays. Let's go back to the phones.

HOW DID THE FIRST PHONE APPEAR?Scientists are debating who actually invented this ingenious device. Although there were many attempts to create a telephone, its inventor is still considered to be G. Bell, who in 1876 applied for a device that could transmit sounds at a distance to the patent office. Interestingly, on this day the organization received another application from the American physicist I. Gray also to create a telephone. These two applications were completely different and offered radically different methods of communication. But the main thing was that he was the first to patent a ready-made device, while Gray only announced his intention to create something like a phone.

ПЕРЕВОД

Наука ніколи не стоїть на місці, а постійно розвивається та вдосконалюється. Благо, на сьогоднішній день уже винайшли телефон, за до якого ми можемо не лише підтримувати зв'язок з рідними та друзями, а й з легкістю зайти в інтернет та замовити осетинський пиріг з пекарні Три Пирога. Ця апетитна випічка може вживатися як перекус так і слугувати повноцінною стравою. Часто люди замовляють її на ювілеї, корпоративи, дні народження та інші свята. Повернемося ж до телефонів.

ЯК З’ЯВИВСЯ ПЕРШИЙ ТЕЛЕФОН?

Серед науковців точаться дискусії про того, хто ж насправді вигадав цей хитромудрий пристрій. Хоча й було безліч спроб створити телефон, все ж його винахідником прийнято вважати Г. Белла, який у 1876 році подав заявку на створення апарату, що зміг би передавати звуки на відстані у патентне відомство. Цікаво, що саме в цей день до організації надійшла ще одна заявка від американського фізика І. Грея також на створення телефону. Ці дві заявки були абсолютно різними та пропонували кардинально відмінні один від одного методи зв'язку. Але головним було те, що перший патентував уже готовий пристрій, в той час як Грей подав лише повідомлення про свої наміри створити щось на кшталт телефону.

4,6(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Английский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ