М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
podvorskij
podvorskij
06.01.2023 03:01 •  Английский язык

Комп'ютер - друг чи ворог? сочинение. )

👇
Ответ:
gopina04vika
gopina04vika
06.01.2023
На сьогоднішній день комп'ютер упевнено займає своє місце в житті багатьох людей, і з кожним днем він охоплює все більше сфер людського життя. Назріває питання: це наш помічник чи ні? 

Всі сім'ї діляться на ті, які мають і не мають комп'ютера в домі, а потім відбувається ділення на сім'ї, в яких комп'ютер активно використовується в повсякденному житті, та сім'ї, де не особливо підтримується захоплення ним дітей. Деякі батьки категорично відкидають «комп'ютерну» форму проведення вільного часу дитини, а інші не забороняють сидіти за комп'ютером, але постійно відчувають внутрішню тривогу: дитина допізна сидить за монітором, мало спілкується з однолітками, рідко буває на вулиці. Чи так це насправді? Розглянемо основні упередження, пов'язані з комп'ютером. 

Перше - постійне перебування в «віртуалі» шкодить розвитку дитини, зокрема інтелектуальному і емоційному. 
Так, з одного боку, дитина втрачає інтерес до самостійного мислення, читання, ручної праці, вона стає пасивним споживачем інформації, як кажуть, «рабом Інтернету», але з іншого - деякі діти використовують Інтернет і як бібліотеку. Адже зовсім не обов'язково їхати в бібліотеку, коли, не виходячи з будинку, можна отримати доступ до не меншого джерела інформації, а часом і точнішого, і швидшого. Дитина може зустрітися в Мережі з тим, від чого ми хотіли б уберегти її в реальному житті. У Інтернеті можна «набрести» на сайти націоналістичних, терористичних організацій, але ж вона не застрахована і в реальному житті від зустрічі з цією частиною нашого буття. Що можна сказати в цьому випадку? Тільки постійний контроль, довірчі відносини між дитиною і батьками зможуть забезпечити виховання критичності мислення і можливість усвідомлення корисної і негативної інформації. 

  Упередження друге - комп'ютер не дає дитині повноцінного спілкування з однолітками, а деяким і повністю його замінює. 
Це не зовсім так. Основна проблема полягає в кожній конкретній дитині. Деяким дітям, що мають складнощі в спілкуванні з однолітками в реальному світі, комп'ютер дає можливість знайти у віртуальному світі співбесідника і навіть друга. І знову ми стикаємося з позитивною і негативною стороною питання. 

Гострим питанням в будь-яких міркуваннях про користь комп'ютера є комп'ютерні ігри. Що вони несуть? Користь чи шкоду? 
Спробуємо розглянути це питання детальніше. Позитивні якості ігор, як комп'ютерних, так і простих (наприклад, настільних і дворових), приблизно однакові. Ігри учать дитину слідувати якомусь набору правил, добиватися результатів, і дух суперництва примушує її покращувати свої навики. У гравця (все одно - компьютерного чи дворового) поступово формуються такі якості, як воля до перемоги, терпіння, наполегливість в досягненні мети. У комп'ютерних іграх дитина, переходячи від простих ігор до складних, буде вимушена більше думати, і у результаті інтелектуальний рівень підвищиться. З іншого боку, комп'ютер несе з собою певну шкоду здоров'ю дитини. Він дає дуже велике навантаження на зорові органи, хоча справедливості ради треба відмітити, що шкода від комп'ютера не більша, ніж від телевізора. 

Є декілька правил, які до звести шкоду від роботи з комп'ютером до мінімуму: 

Перше: не можна забувати про обов'язкові перерви в заняттях на комп'ютері (щогодини не менше, ніж на 15 хв), гімнастику для очей. 
Друге: необхідно проконсультуватися з фахівцем перед покупкою комп'ютера і з'ясувати характеристики екрану монітора (найменше шкідливим вважається рідкокристалічний монітор). 
Третє: обов'язково стежте за тим, щоб дитина контролювала свою позу під час занять на комп'ютері, щоб у неї не виникло порушень постави. Необхідно також стежити за фізичним самопочуттям дитини, станом її нервової системи, і якщо її загальне самопочуття не зовсім в нормі, то краще почекати з роботою на комп'ютері до підвищення життєвого тонусу, щоб уникнути перевантажень організму.
4,4(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
teymurnadjafov
teymurnadjafov
06.01.2023

-, вам что то не нужно найти нужный размер обуви или размер одежды ?

- ,да если хотите.

-какую одежду вы выберете?

-для вечеринки с друзьями .

-вам потходят платья (если девочка )(джинсы если вы мальчик )

-мне нравиться в горошку (мне нравятся чёрные джинсы )

-о, я нашёл вам чудесные туфли или вы предпочитаете каблуки ? или (о, я нашёл вам подходящие обувь вам нравиться кроссовки или тапочки?

-я люблю туфли (я предпочитаю кроссы .)

вы завершили свою покупку ?

да я выбрала -л то что мне нужно на вечеринку !

я могу ошибаться если есть время вы можете проверить что прочитали вы можете добавить что-то своё если хотите

4,7(43 оценок)
Ответ:
Saint petersburg (russia) (russian sankt peterburg), second largest city and largest seaport in russia, located in the northwestern part of the country, at the head of the gulf of finland (an arm of the baltic sea). the capital of russia for two centuries (1712-1918), saint petersburg is one of the most beautiful cities in europe, noted for its lavish palaces and grand cathedrals. it is also a major rail junction and an industrial, cultural, and scientific center. the city is located on both banks of the neva river and on a number of river islands. saint petersburg has been renamed three times since its founding. construction of the city began in 1703, ordered by russian tsar (later emperor) peter the great, who named it saint petersburg after his patron saint. after world war i broke out in 1914, the city's germanic name was changed to petrograd. in 1924, upon the death of soviet leader vladimir lenin, its name was changed to leningrad. finally, in june 1991, six months before the union of soviet socialist republics (ussr) officially dissolved and russia emerged as an independent country, the city reverted to its original name. saint petersburg’s climate is one of strong contrasts. it is affected by air masses coming off the atlantic ocean and by polar continental air, which in winter is very dry and cold. saint petersburg has cold winters, with temperatures in january averaging -10° c (14° f); the summers are generally cool, with the temperature in july averaging 17° c (63° f). although the city’s harbor is frozen for three to four months of each year, icebreakers keep it open for much of the winter season.
4,8(63 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Английский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ