Музеї Києва Музей Води У центрі Києва, на високому пагорбі, посеред Хрещатого парку стоять дві старовинні водонапірні башти, вік яких понад 130 років, і які самі по собі є архітектурними пам'ятниками. В одній з них зараз працює ресторан, а в другій розташовується Музей води. Музей відкрився в 2003 році, після реконструкції башти.Музей води носить назву Водно-інформаційний центр. І дійсно, основне завдання Музею води - це розповісти відвідувачам про гідросферу планети, про запаси води, якими володіє Україна, про те, які необоротні процеси викликає необдумана діяльність людини, і як вона впливає на екологію в цілому. Цікаво подивитися, який шлях у природі проробляє вода, випадаючи на землю дощем, вбираючись в землю, проходячи різні шари грунту, збираючись у підземні річки.Вся експозиція розташовується під землею, куди потрібно спуститися на ліфті. Гід розповість про те, як забезпечувався питною водою Київ у давні часи, скільки вона коштувала, як прокладали перший водопровід. Тут же можна побачити діючу модель артезіанської свердловини, дізнатися, як влаштований каналізаційний колектор. В ході екскурсії по Музею води відвідувачі дізнаються, які етапи очищення проходить річкова вода, перш ніж стане безпечною та придатною до вживання, а також, які фактори погіршують воду на шляху від очисних споруд до наших кухонь і ванних.Багато частин експозиції динамічні, наприклад, у музеї обладнана ванна кімната з кранами, з яких постійно тече вода: повна ванна, повна раковина, погано відрегульований змив у бачка - це демонстрація нераціонального споживання води.У великому басейні плавають дивовижні японські рибки. Якщо піднести близько до води долоню - рибки іноді вистрибують і стосуються вас своїми губами. Загальне здивування викликає і величезний, в половину людського зросту, унітаз. В одному із залів музею влаштований грот, пройшовши через який можна побачити різні перетворення та стани води: тут і водоспад, і дощ із грозою.Музей води в Києві - один з найцікавіших для дітей. Взявши в руки лопатки, дітвора може на свій розсуд прокласти в піску русло для ріки. А найоригінальнішим моментом, який подобається і дітям і дорослим - це пускання мильних бульбашок величезних розмірів. І малюки, і їх батьки можуть по черзі стати учасниками незабутнього атракціону - опинитися на кілька секунд усередині гігантського райдужного мильної бульбашки.
1. Big Ben is a clock. 2. Yes, it is. The Bell Tower of Ivan the Great is the symbol of Russia. On the five tops of the Kremlin towers one can see shining ruby stars. The clock that strikes every quarter of an hour is on the Spassky Tower. 3. Yes, it is. It has a long and cruel history. The tall building is the White Tower, the oldest part of the Tower of London. The Bloody Tower has a history of blood. 4. Westminster Abby was founded by Edward the Confessor. 5. The English Parliament works in the Houses of Parliament. The Russian Parliament works in the White House.
The tiger is the biggest and strongest predator in the world. Amur tiger called Ussuri or far East. This is the master of many areas. Tiger does not leave its territory, if feed enough for him, otherwise the tiger will leave its territory and may even attack livestock. Tiger night person, he devotes a lot of time hunting. If that fails, removed tiger and preys on other animal. Hunting, tiger gets to the victim on all fours, arches her back, pushing his rear paws into the ground.
Tigers prey mainly on large hoofed animals such as deer, ROE deer, elk and so on, as well as on small mammals. But in some cases disdain and frogs, birds and mice.
The tigers are color blind at night, they see better than humans in five times.
Tigers are born blind. The tigress is born at the same time usually 3 to 4 cubs. The cubs eyes open after 9 days, and teeth begin to grow in two-week age. The mother feeds the young with milk for about 7 – 8 months. Two months with the cubs for the first time, together with his mother, out of the shelter, and at six months they begin to accompany the mother during the hunt. Tigers live in the medium.(Тигр – это самый большой и сильный в мире хищник. Амурского тигра еще называют уссурийским или дальневосточным. Это хозяин огромных территорий. Тигр не покинет свою территорию, если корма для него достаточно, в противном случае тигр покинет свою территорию и может даже нападать на домашний скот. Тигр – ночной житель, он много времени уделяет охоте. При неудачной попытке, тигр удаляется и охотится на другое животное. Охотясь, тигр подбирается к жертве ползком, выгибает спину, упираясь задними лапами в землю.Охотятся тигры в основном на крупных копытных животных, таких как олень, косуля, лось и так далее, а также на мелких млекопитающих. Но в некоторых случаях не побрезгуют и лягушками, птицами и мышками.Тигры различают цвета, ночью они видят лучше человека в пять раз.Рождаются тигры слепыми. У тигрицы обычно одновременно рождается 3 – 4 детеныша. Глаза у тигрят открываются через 9 дней, а зубки начинают расти в двухнедельном возрасте. Мать кормит детенышей молоком около 7 – 8 месяцев. С двух месяцев тигрята впервые, вместе с матерью, выходят из убежища, а с шести месяцев они начинают сопровождать мать во время охоты. Живут тигры в среднем 15 лет.)
Музей Води
У центрі Києва, на високому пагорбі, посеред Хрещатого парку стоять дві старовинні водонапірні башти, вік яких понад 130 років, і які самі по собі є архітектурними пам'ятниками. В одній з них зараз працює ресторан, а в другій розташовується Музей води. Музей відкрився в 2003 році, після реконструкції башти.Музей води носить назву Водно-інформаційний центр. І дійсно, основне завдання Музею води - це розповісти відвідувачам про гідросферу планети, про запаси води, якими володіє Україна, про те, які необоротні процеси викликає необдумана діяльність людини, і як вона впливає на екологію в цілому. Цікаво подивитися, який шлях у природі проробляє вода, випадаючи на землю дощем, вбираючись в землю, проходячи різні шари грунту, збираючись у підземні річки.Вся експозиція розташовується під землею, куди потрібно спуститися на ліфті. Гід розповість про те, як забезпечувався питною водою Київ у давні часи, скільки вона коштувала, як прокладали перший водопровід. Тут же можна побачити діючу модель артезіанської свердловини, дізнатися, як влаштований каналізаційний колектор. В ході екскурсії по Музею води відвідувачі дізнаються, які етапи очищення проходить річкова вода, перш ніж стане безпечною та придатною до вживання, а також, які фактори погіршують воду на шляху від очисних споруд до наших кухонь і ванних.Багато частин експозиції динамічні, наприклад, у музеї обладнана ванна кімната з кранами, з яких постійно тече вода: повна ванна, повна раковина, погано відрегульований змив у бачка - це демонстрація нераціонального споживання води.У великому басейні плавають дивовижні японські рибки. Якщо піднести близько до води долоню - рибки іноді вистрибують і стосуються вас своїми губами. Загальне здивування викликає і величезний, в половину людського зросту, унітаз. В одному із залів музею влаштований грот, пройшовши через який можна побачити різні перетворення та стани води: тут і водоспад, і дощ із грозою.Музей води в Києві - один з найцікавіших для дітей. Взявши в руки лопатки, дітвора може на свій розсуд прокласти в піску русло для ріки. А найоригінальнішим моментом, який подобається і дітям і дорослим - це пускання мильних бульбашок величезних розмірів. І малюки, і їх батьки можуть по черзі стати учасниками незабутнього атракціону - опинитися на кілька секунд усередині гігантського райдужного мильної бульбашки.