Мені дуже подобається спорт, а особливо футбол. Я щодня після школи іду з однокласниками на футбольне поле. Ми граємо 2, а то і 3 години. Я з 6 років ходжу у футбольну секцію. Ходжу тричі на тиждень у вівторок четвер та п'ятницю. У мене там є дуже хороші друзі з якими мені подобається проодити час поза заннятями. Наприклад ми іноді збираємося разом щоб пограти у комп'ютерні ігри, або ігри а свіжому повітрі. До речі про комп'ютерні ігри. Я настільки люблю футбол, що 80% моїх ігор це футбольні ігри. Можна сказати, що я живу футболом, оскільки щодня дивлюсь футбольні матчі.
Объяснение:
Думаю, що допоміг)
Без улюбленого заняття живеться нудно кожній людині, тому всім потрібно і дуже корисно мати хобі. Добре коли в житті дитини або дорослого є будь-яке захоплення, а якщо їх не одне, а кілька – життя стає насиченим і цікавішим.
Погодьтеся, приємно прийти додому після навчального або робочого дня, і зайнятися улюбленою справою. У мене таких справ безліч, і кожен день я займаюся чимось новим. У всіх свої захопленнях я завжди намагаюся вдосконалюватися, примножувати свої знання і вміння, постійно розвиватися.
Головним моїм захопленням є спорт, так-так саме він, адже тільки завдяки йому можна загартувати не тільки тіло, а й дух! Я граю в футбол в шкільній команді, а почалося все зі шкільного гуртка, куди я почав ходити ще в молодших класах. З кожним заняттям в гуртку моя любов до футболу лише зростала, я довго і наполегливо тренувався всюди де тільки міг. Навіть вдома відпрацьовував деякі прийоми, але іноді такі заняття закінчувалися розбитим посудом і іншими крихкими речами, тому довелося почати тренуватися тільки на вулиці.
1 Kazakhstan is the largest of the Central Asian states.
2 It has borders with Russia, China, and the Central Asian countries of Kyrgyzstan, Uzbekistan, and Turkmenistan.
3 The Republic of Kazakhstan is washed by the waters of the Caspian and Aral Seas, on its territory there are many rivers and lakes.
4 The depths of the ancient Kazakh land are fabulously rich. Coal, oil, gold, titanium, lead, zinc, iron - everything can be found in Kazakh land.
5 The Kazakh land is generous, and the Kazakh people are generous and hospitable.
6 There are two official languages in Kazakhstan: the Kazakh and the Russian languages.
7 The capital of the Republic of Kazakhstan is the City of Nur-Sultan.
8 More than 16 million people live in the republic.
9 The main cities are Almaty, Nur-Sultan, Atyrau, Aktobe, Karaganda, Pavlodar, Ust-Kamenogorsk, Shymkent and others.
10 Money is called Tenge.