Рот, или ротовая полость с зубами, языком и слюнными железами.
Глотка.
Пищевод.
Желудок.
Тонкая кишка, включая подотделы:
двенадцатиперстная кишка,
тощая кишка,
подвздошная кишка;
Толстая кишка, включая подотделы:
слепая кишка с червеобразным отростком,
ободочная кишка со своими подотделами:
восходящая ободочная кишка,
поперечная ободочная кишка,
нисходящая ободочная кишка,
сигмовидная ободочная кишка,
прямая кишка с широкой частью — ампулой прямой кишки, и дистальной, нижней частью — заднепроходным каналом с анальным отверстием.
Объяснение:
Свідо́мість (від пол. świadomość)[1] — здатність людини пізнавати навколишній світ і саму себе за до мислення та розуму, внаслідок чого формується інтелект особистості.
Свідомість можливо розглядати як стан психіки, за якого відбувається якісне суб'єктивне відображення об'єктивної дійсності у формі суб'єктивних кваліа. Визначення свідомості сплутане з такими поняттями як суб'єктивність, усвідомлення, здатність мати переживання чи почуття, пробудженість, присутність, самоконтроль. Попри відсутність однозначного визначення, інтуїтивно більшість розуміє суть цього феномену, хоч і кожен по-своєму. Як зазначають Макс Вельман та Сьюзен Шнайдер у «Компаньйоні Блеквелла до Свідомості»: все, що ми усвідомлюємо в той чи той момент, стає частиною нашої свідомості тієї миті, роблячи свідоме переживання водночас найбільш звичним і найбільш загадковим аспектом нашого життя.
Для життя тта регенирації переше ядро як серце а друге як мозок
Объяснение: