1. Белок: мясо, рыба, яйцо(белок), соя, творог, фасоль, сыр и др.
Углеводы: корнеплоды, бобовые, крупы, овощи, хлеб грубого
Жиры: сыр, сало, бекон, авокадо, масло, и т.д.
2. F
T
T
3. Под действием кислорода разлагаются на более простые вещества. этот процесс называют окислением. А в результате этого процесса выделяется энергия, необходимая для роста и жизнедеятельности клеток. При его нехватке мы недополучаем энергию: зеваем, нас клонит в сон, снижается работо ухудшается память, замеляются другие мыслительные процессы.
4. С, В, Е, А, F, D
b) Медь получают из медьсодержащих и никелемедных руд: халькопирит, малахит, халькозин, азурит и др., встречаются самородные медные месторождения.
Відповідь:
порядок клювання у курей. Курка рангу А клює їжу першою, рангу В — другою і т. д
Пояснення:
Однією з найбільших потреб живих істот є необхідність займати певне місце у стадній ієрархії. Під ієрархією розуміють порядок підпорядкування тварин у групі. При цьому зовсім не обов’язково, щоб домінуючою особиною була найсильніша і найагресивніша тварина — ранжирування за цими критеріями зазвичай існує, але тільки у тих видів, де це виправдано інтересами популяції в цілому. В інших випадках критеріями, які визначають ранг тварини, є цілком інші, часто психологічні ознаки. Так, у деяких птахів домінуюча особина здатна до розв’язання таких завдань, які неспроможні вирішити інші представники даного гурту.
Должно совпасть
Объяснение: