М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nadezhda980
nadezhda980
15.05.2023 19:47 •  Биология

Сделайте 5 или 4 мы реально тупые мы вооюде не понимаем нихрена 7 минут до звонка

👇
Открыть все ответы
Ответ:
elinashovhalova
elinashovhalova
15.05.2023

Объяснение:

розкрити суть поняття вищої нервової діяльності та механізмів, які лежать в основі її функціонування; охарактеризувати правила утворенняі гальмування умовних рефлексів і їх значення для життєдіяльності людини; сформувати уяву про І і ІІ сигнальні системи, їх значення у житті людини; розкрити закони поділу вищої нервової системи на типи (за І.П.Павловим); охарактеризувати суть психічних функцій людини (сприйняття, мислення, увага, свідомість);

Актуальність:завдяки вищій нервовій діяльності у людини ігаються не лише вроджені форми поведінки (безумовні рефлекси, мотивації, емоції), але і утворюються умовні рефлекси, які лежать в основі процесів навчання. Знання законів функціонування вищої нервової діяльності мають до ефективно використовувати свої потенційні можливості, , коригувати цю діяльність у інших, в т.ч. і у пацієнтів, розуміти її прояви у оточуючих, що допомагає адекватному пристосуванню до умов життя у суспільстві, розвитку та всебічній реалізації людини. Грамотне використання цих знань до майбутньому медичному працівнику адаптуватися до місця праці, колективу, пацієнтів, а також у вирішенні питання формування власної сім’ї.

План лекції

Поняття про вищу та нижчу нервову діяльність.

Умовні рефлекси, правила вироблення.

Гальмування умовних рефлексів.

Пам’ять.

Поняття про І і ІІ сигнальні системи

Властивості нервових процесів та вищі психічні функції.

Фізіологія сну.

Поняття про вищу та нижчу нервову діяльність

Діяльність нервової системи умовно можна поділити на нижчу та вищу. Функції нервової системи, спрямовані на регуляцію життєдіяльності органів і систем, об’єднання їх у єдиний організм, належать до нижчої нервової діяльності. Функції ж, які зумовлюють поведінку індивіда у довкіллі та пристосування його до мінливих умов зовнішнього середовища, належать до вищої нервової діяльності, яка забезпечується процесами збудження та гальмування у корі великих півкуль та прилеглих підкіркових центрах.

Отже, вища нервова діяльність(ВНД) - це сукупність безумовних і умовних рефлексів, а також вищих психічних функцій, які забезпечують адекватну поведінку у природних і соціальних умовах, що змінюються. Вперше припущення про рефлекторний характер діяльності вищих відділів мозку було висловлене І.М.Сєченовим, що дозволило розповсюдити рефлекторний принцип і на психічну діяльність людини.

Ідеї І.М.Сєченова одержали експериментальне підтвердження у працях І.П.Павлова, який розробив метод об'єктивної оцінки функцій вищих відділів мозку - метод умовних рефлексів. І.П.Павлов показав, що всі рефлекторні реакції можна розділити на дві групи: безумовні та умовні.

4,6(8 оценок)
Ответ:
vitsolodkiy
vitsolodkiy
15.05.2023

При вводе нового счетчика в эксплуатацию, необходимо зафиксировать начальное показание счетчика. Данная мера ОЧЕНЬ важна для дальнейших расчетов с обслуживающей энергосбытовой организацией (РЭС).

Кроме того, каждому электросчетчику присвоен свой идентификационный номер, имеющийся на лицевой стороне счетчика и отражённый в паспорте. Монтаж нового электросчетчика должен сопровождаться выдачей Вам АКТа, где указываются показания счетчика на момент ввода. Все значения, указанные в АКТе должны соответствовать фактическим показаниям соответствующих значений на жидкокристаллическом экране (ТАБЛО).

Относительно снятия показаний электросчетчика необходимо внимательно следовать инструкции, прописанной в паспорте счетчика в пункте 2.2. на странице 8. При отсутствии паспорта придерживаться нижеприведенной пошаговой инструкции.

Объяснение:

Можно лучший ответ!.

4,6(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ