М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
trinadsyear
trinadsyear
19.06.2021 01:32 •  Биология

Назовите грибы, изображенные на рисунке. К какой группе грибов они относятся? Чем они отличается друг от друга? Каково их значение в жизни человека Если ответите на все во

👇
Ответ:
раовт
раовт
19.06.2021

1 рисунок Трутовик,

2 рисунок Белый гриб.

Относятся к трубчатым грибам.

Трутовик не съедобный, а Белый гриб съедобный.

4,8(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
алінка20
алінка20
19.06.2021
Комменсализм, симбиоз и паразитизм.
Комменсализм — форма сожительства, при которой один организм получает от другого пользу и не причиняет ему вреда. Так, например, многие инфузории (из типа простейших) поселяются на поверхности тела других животных (червей, и т. д. ) и передвигаются вместе с ними.
Симбиоз — форма сожительства, при которой оба организма получают взаимную пользу.
Паразитизм — форма сожительства двух организмов, при которой паразит поселяется на поверхности тела или внутри другого организма. Клещи у кошки, собаки
4,5(28 оценок)
Ответ:
сема891
сема891
19.06.2021

Ембріогенез також Зародковий розвиток, Ембріональний розвиток — розвиток організму, що відбувається в оболонках яйцеклітини поза материнським організмом або усередині нього.

Зародковому розвитку передує період передзародкового розвитку, коли зростає, формується і дозріває яйцеклітина. Після зародкового розвитку період післязародкового (постембріонального) розвитку. В ході зародкового розвитку з однієї відносно організованої яйцеклітини утворюється багатоклітинний організм, що складається з різних органів і тканин і здатний до самостійного існування. У деяких тварин, наприклад голкошкірих, зародки виходять з оболонок на дуже ранніх стадіях, і основні процеси розвитку проходять у них в постембріональний період. У всіх тварин зародковий розвиток складається з запліднення (або активації яйця при партеногенезі), дроблення, бластуляції, гаструляції, органогенезу і виходу з оболонок або народження.

Залежно від біології розмноження (кількість яєць, тип запліднення, тривалість зародкового розвитку, джерела живлення зародка, міри турботи про потомство) будова яйця і характер зародкового розвитку бувають різними. Наприклад, український ентомолог І. З. Лівшиц встановив, що у кліщів ембріогенез займає 40-50 % всього періоду розвитку від яйця до дорослої особини.

4,5(35 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ