1. Белок: мясо, рыба, яйцо(белок), соя, творог, фасоль, сыр и др.
Углеводы: корнеплоды, бобовые, крупы, овощи, хлеб грубого
Жиры: сыр, сало, бекон, авокадо, масло, и т.д.
2. F
T
T
3. Под действием кислорода разлагаются на более простые вещества. этот процесс называют окислением. А в результате этого процесса выделяется энергия, необходимая для роста и жизнедеятельности клеток. При его нехватке мы недополучаем энергию: зеваем, нас клонит в сон, снижается работо ухудшается память, замеляются другие мыслительные процессы.
4. С, В, Е, А, F, D
b) Медь получают из медьсодержащих и никелемедных руд: халькопирит, малахит, халькозин, азурит и др., встречаются самородные медные месторождения.
Людина і природа взаємодоповнюють одне одного. Наприклад, ліс дарує нам кисень. Недарма дерева називають легенями лісу. Гуляючи в лісі, людина відчуває єдність з природою, знаходиться у повній гармонії з навколишнім світом. Все у лісі приваблює: височенні дерева, надзвичайної краси рослини, співи пташок.
Але людина часто нівечить ліс. Кожен з нас, йдучи на природу, повинен пам'ятати, що він у цих місцях - не господар, а лише гість. Тому не слід залишати сміття, мучити дерева надписами, зривати квіточки. Від цього ліс страждає та хворіє. Пам'ятаймо про нашу єдність з природою та бережімо її!
Так давайте ж не будемо псувати те, від чого напряму залежить наше життя, життя наших дітей і онуків, і постараємося до відновленню природних життєво важливих благ.