Хорошую погоду можно предсказать по следующим приметам:
Если закат красного цвета, то осень не будет дождливой.Ранним утром небо чистое, без облаков – ближайшие дни будут солнечными и сухими.В октябре на небе яркие звезды – ждите солнечный и теплый день.Если в сентябре гремит гром, то осень обещает быть долгой и теплой.Иней в это время года предсказывает о наступлении теплых солнечных дней.Народные приметы осени, предвещающие теплую зиму:
Пока с вишни не опадут листья – снег не выпадет, и морозы не грянут.В конце осени появились комары, значит, зима будет мягкая.Рано начинают линять куры – зима ожидается теплая.
Анатомія людини (від грец. An á - вгору і tom é - ріжу) - розділ біології, що вивчає морфологію людського організму, його систем і органів. Предметом вивчення анатомії людини є форма і будова, походження і розвиток людського організму. Анатомія вивчає організм людини з систем. Відповідно вона складається з розділів. Наприклад, вчення про кісткової системи - остеологія; вчення про нервову систему - неврологія і т.д.
Фізіологія (від грец .- природа і - знання) - наука про закономірності функціонування та регулювання біологічних систем різного рівня організації, про межі норми життєвих процесів і хворобливих відхилень від неї. Фізіологія підрозділяється на загальну і приватну. Загальна фізіологія вивчає закономірності діяльності збудливих тканин, закони їх роздратування, збудження і т. д. Приватна фізіологія вивчає жизнепроявления різних органів та їх взаємодія в системних організаціях цілого організму. Фізіологія включає також у себе такі розділи, як порівняльна фізіологія, фізіологія праці, спорту, авіаційна і космічна фізіологія, клінічна фізіологія і ін Функціональні зміни організму при хворобливих процесах вивчає патологічна фізіологія