М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

2 во Чим спорофіт відрізняється від гаметофіту?
2. Яке значеня папоротей для природи та життя людини?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
46788643
46788643
11.09.2020

Охарактеризуйте особливості підліткового періоду:

 1) Підлітковий вік є першим перехідним періодом від дитинства до зрілості. Якісні зміни, що відбуваються в інтелектуальній та емоційній сферах особистості підлітка (інтенсивний, нерівномірний розвиток і ріст організму, особистісні новоутворення та ін.), породжують новий рівень його самосвідомості, потреби у самоствердженні, рівноправному і довірливому спілкуванні з ровесниками і дорослими. Інтенсивний статевий розвиток зумовлює виникнення статевого потягу і пов'язані з ним переживання й інтереси.

  Усе це є підставою для виокремлення підлітків в особливу соціально-психологічну, демографічну групу з характерними для неї настановами, цінностями, нормами і манерами поведінки, які утворюють специфічну субкультуру.

2)     Підлітковий вік називають перехідним тому, що у цей період відбувається перехід від дитинства до юності, від незрілості до зрілості. Ця особливість проявляється в фізичному, розумовому, моральному, соціальному та духовному розвитку особистості.

         Підлітковий вік характеризується швидким, нерівномірним ростом і розвитком організму. Відбувається ствердіння скелета, вдосконалюється м'язова система. Однак нерівномірність розвитку серця і кровоносних судин, а також посилена діяльність залоз внутрішньої секреції часто спричиняють тимчасові розлади кровообігу, підвищення тиску, напруження серцевої діяльності, посилення збудливості дітей, що виражається у нервозності, швидкій втомі, запамороченнях і підвищеному серцебитті.

Чому саме підлітки найбільше підпадають під впливи поведінки інших людей, у тому числі і негативні:

Соціальна ситуація розвитку підлітка особливо залежить від сім'ї, стосунків з батьками. Якщо ці стосунки враховують його потреби і можливості, вибудовуються на засадах взаємоповаги та довіри, підліток легко долає труднощі у навчанні і спілкуванні, активно набуває соціальний досвід, утверджується в таких елементах соціуму, як шкільний клас, група ровесників та ін.

  Основним чинником розвитку підлітка є його власна соціальна активність, спрямована на засвоєння важливих для нього зразків поведінки і цінностей, на побудову стосунків з дорослими, ровесниками. Підлітки включаються у різні види суспільно корисної діяльності, що розширює сферу їхнього спілкування, можливості засвоєння соціальних цінностей, сприяє формуванню моральних якостей особистості.

  Отже, для соціальної ситуації розвитку підлітка характерна зміна стосунків з учителями, однолітками, батьками, розширення сфери соціальної активності.

Вот ссылка на источник:

https://kalitaschool.jimdofree.com/%D1%81%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B0/%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%8F-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%BA%D0%B0/

4,4(17 оценок)
Ответ:
pety1234
pety1234
11.09.2020
|
признак, характерный для всех живых организмов—б) обмен веществ

||
А)Наименьшая структурная единица живого организма,на уровне которой возможен обмен веществ-клетка
Б)Для растений характерны два вида питания- автотрофный и гетеротрофный

|||
Размножение-это увеличение численности организма

|\/
Оплодотворение-слияние яйцеклетки и сперматозоида

\/
А)Зона корня, где клетки вытягиваются и достигают размеров материнских клеток, называется зоной деления
Б)Зона корня с корневыми волосками называется зоной всасывания

\/|
Важной чертой обмена веществ многих животных в отличие от растений и грибов является к гетеротрофному питанию

\/||
А)Животные, которым растения служат пищей, называются травоядными
Б)Органами дыхания у рыб являются жабры

\/|||
К форменным элементам крови не относят плазму крови


Органами дыхания (газообмена) у растений являются устьица и чечевички

Х
Автотрофные организмы не известны среди бактерий.

Х|
Семена развиваются из семязачатков, которые находятся в завязи пестика

Х||
Оплодотворение у растений происходит после процесса опыления. У цветковых растений мужские гаметы образуются в тычинках и называются спермиями . Плод с сочным околоплодником распространяется ветром . По годичному кольцу дерева можно определить климат лет,его изменениях.

Что позволяет организму растения функционировать как единое целое:лаженная работа клеток, тканей, органов, систем органов.Из этого следует, что организм функциоирует как одно целое

XX. Органы в организме действуют совместно и образуют системы органов
4,4(7 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ