М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Pahnet
Pahnet
22.05.2022 17:25 •  Биология

Сатиралық театрлар туралы диалог​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
LeraReka
LeraReka
22.05.2022
Біоси́нтез (або просто синтез) білкі́в — процес, за до якого клітини будують білки. Термін інколи використовується для посилання винятково на процес трансляції, але частіше означає багатокроковий процес, що охоплює біосинтез амінокислот, транскрипцію, процесинг (в тому числі сплайсинг), трансляцію та посттрансляційну модифікацію білків. Біосинтез білків, хоча й дуже подібний, дещо відрізняється між представниками трьох доменів життя — еукаріотами, археями та бактеріями.

Під час транскрипції відбувається зчитування генетичної інформації, зашифрованої в молекулах ДНК, і запис цих даних в молекули мРНК. Під час низки послідовних стадій процесингу з мРНК видаляються деякі фрагменти, непотрібні в подальших стадіях (сплайсинг), і відбувається редагування нуклеотидних послідовностей. Після транспортування зрілої молекули мРНК з ядра до рибосом відбувається власне синтез білкових молекул, шляхом приєднання окремих амінокислотних залишків до поліпептидного ланцюжка, що росте. На останній стадії посттрансляційної модифікації відбуваються зміни новосинтезованого білка додаванням небілкових молекул до білка та ковалентними модифікаціями його амінокислот
4,8(89 оценок)
Ответ:
Deloroza
Deloroza
22.05.2022
Все очень просто. Можно объяснить на примере. Есть два медведя - черный и белый. Есть среда, в которой определенные условия, например, остров на котором много снега. Белые медведи среди снега будут незаметны, а черные будут заметны и человек быстро их убьет, а белые медведи будут спокойно жить и размножаться. Таким образом видно, что человек выступает в качестве естественного отбора и он уничтожает менее при к данной среде медведей, а именно черных.
Если без примера, то при формируются естественным отбором в зависимости от тех условий в которых обитает организм. Более при под действием естественного отбора выживают, менее при погибают.
4,6(75 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ