М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Clay1353
Clay1353
04.06.2022 10:31 •  Биология

Напишите ответ на каждый во

👇
Ответ:
020577
020577
04.06.2022

1)императорский пингвин. Род императорских пингвинов.

2)страус может прятать голову под песком и у них длинный рост и они живут в теплых краях. А пингвины не умеют прятать голову под песком и ростом они меньше,а еще они живут там где холодно

3)они умеют летать

4)пингвин и чайки

5)Большеноги

краксы

6) сама незнаю

4,7(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nikitta76
nikitta76
04.06.2022

Особини одного виду об’єднуються та утворюють популяції

Досі ми розглядали успадкування ознак у нащадків під час схрещування двох особин. Однак у природних популяціях відбуваються численні схрещування, у результаті яких виникає потомство з різними фенотипами. Описом генетичних процесів, які протікають у популяціях організмів, займається популяційна генетика. Але перш ніж заглибитися в цю галузь знань, варто з’ясувати суть центрального поняття — популяції.

Популяція — це сукупність особин одного біологічного виду, певною мірою ізольована від інших подібних сукупностей. Під словами «певною мірою» мається на увазі, що схрещування між особинами, які належать до однієї популяції, більш імовірне, ніж схрещування між особинами з різних популяцій.

Припустимо, що є два озера, у яких мешкає певний вид риб. Ці озера не з’єднані одне з одним, тому риби, які населяють їх, не можуть схрещуватись між собою. Тоді ми можемо стверджувати, що в кожному озері існує своя популяція.

4,5(88 оценок)
Ответ:
flash2050p08smf
flash2050p08smf
04.06.2022

Объяснение:

Відчуття запахів

• Більш визнаною для пояснення механізмів сприйняття є стереохімічна теорія запахів: "ключ" – це структура пахучої речовини, а "замок" – структура білка в мембрані війок нюхових рецепторів. При співпаданні пахучої речовини і рецепторних білків нюховий рецептор збуджується, виникають нервові імпульси, які надходять до головного мозку, де і виникають нюхові відчуття.

• Нюхові відчуття формуються в нюховій зоні і є індивідуальними. Нюх можна тренувати.

• На відчуття запаху впливають концентрація пахучої речовини, температура, вологість, відчуття голоду, забрудненість повітря, емоції тощо.

• Нюхова система швидко звикає до запаху.

• У формуванні нюхового відчуття беруть участь не тільки волокна нюхового нерва, а й волокна трійчастого, язикоглоткового і блукаючого нервів. Тому нюхові відчуття зберігаються і в разі порушення функції нюхового епітелію (наприклад, при нежиті).

• Багато пахучих речовин, крім відчуття запаху, викликають також смакові, температурні та інші відчуття. Так, ментол викликає відчуття холоду, хлороформ – солодкого.

4,4(63 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ