ответ: 2,3,5,6,7,8.
Объяснение: 2-аминокислоты, соединяясь друг с другом, образуют белки в процессе пластического обмена. 3-белки распадаются на аминокислоты в процессе энергетического обмена. 5-глюкоза в печени и мышцах полимеризуется в гликоген. 6-углеводы могут превращаться в жиры и наоборот, т.к. они состоят из одинаковых атомов (углерода, кислорода и водорода). 7-нейтральные жиры образуются из жирных кислот и глицерина. 8-гликоген может распадается на глюкозу, если организму требуется энергия.
1-, 4-ни жиры, ни углеводы не могут превращаться в белки, потому что не имеют в своём составе азот, который необходим для построения белковой молекулы.
12 стадо
13 • Для кожного виду лише йому властиву комунікацію утворюють різноманітні сигнали і поведінкові акти. Мова більшості тварин — це сукупність конкретних сигналів, що діють у певній ситуації та мимовільно відбивають стан тварини в конкретний момент.
• У тварин існують сигнали-символи, які, подібно до слів у людській мові, мають фіксовані значення і передають інформацію про явища зовнішнього світу та взаємодію між особинами. Сигнали, що видають тварини в навколишнє середовище, можуть мати хімічну, механічну, оптичну, акустичну, електричну природу тощо. Ці сигнали сприймаються органами чуття інших тварин: органами зору, слуху, нюху, смаку, тактильної чутливості тощо.
• Тварини можуть сприймати звукові сигнали не тільки особин свого виду, а й інших видів.
• Організми відповідають на ці сигнали певними поведінковими актами: змінюють напрямок руху, забарвлення тощо.
• Вивчення в комунікації тварин має як теоретичне, так і практичне значення