Дополните пропуски про пастушью сумку Растение Пастушья сумка относится к классут.к. имееткорневую систему,жимкование листьев, число частей цветка кратно;семейству Крестоцветные, т.к. имеет цветок,плод .
На початку мезозойської ери вимерло багато деревовидних вищих спорових рослин, дуже поширених раніше, зникли амфібії-стегоцефали, не стало багатьох морських безхребетних — трилобітів, чотирипроменевих коралів, гоніатитів тощо. Натомість з'явилися голонасінні рослини: гінкгові, бенетити, саговникові, хвойні та ін. На частку мезозою припадає близько 37% світових запасів вугілля. Основні скупчення мезозойського вугілля належать до відкладів юрської (16%) і крейдової (21%) систем. У північній півкулі, де зосереджені найбільші вугільні басейни цієї доби, вони розміщуються по обидва боки Тихого океану. У Північній Америцінайважливіші родовища знаходяться у Скелястих горах і на схилах Кордильєр. Великими запасами виділяється буро-вугільний басейн на північному заході США і в сусідніх районах Канади(Альберта). Вугленосні товщі крейди поширені також на Алясці і островах Арктичного архіпелагу. Головна область мезозойського вугленакопичення — обширна північно-східна частина Азії. Вугленосні площі знаходяться в Росії, Монголії і Китаї. Наприкінці палеозойської ери завершуються великі горотворні рухи в земній корі, об'єднані під назвою герцинських. Вони зумовили різкі зміни фізико-географічних умов на Землі, і в зв'язку з цим, значні зміни в складі органічного світу.
Точного ответа не знаю...Давайте рассуждать). - Вряд ли птицы будут летать по одиночке, т.е. если стая полетела, то обязаны лететь все, за исключением больных птичек. - А такие полеты обычно связаны с сезонными ритмами птиц, зависящих от Солнца, Луны и т.д., а если проще, то от инстинктов. Так же ритмами определяются и времена размножения, а именно поиск партера, создание гнезда, закладка яиц... - Поэтому перелеты определяются точными временными рамками, и если птица не прилетит в нужное время, то ей не хватит или пищи, или хорошего места для гнездовья, или того же партнера для размножения (здорового и сильного). - Все эти особенности поведения вырабатывались в течении миллионов лет эволюции, и каждое действие птиц носит генетический характер.
к классу отсталому имеет коневую систему твердое жимкование листьев