М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ruzruz258
ruzruz258
12.04.2020 20:48 •  Биология

лабораторне дослідження вивчення властивостей ферментів мета:ознайомитися з дією ферментів на перебіг біохімічних реакцій Обладнання і матеріали: штатив з пробірками, градуйовані піпетки, крапельниці, колба, скляні палички, водяна баня, розчин Люголя, дистильована вода, стакан із льодом, 0,2%-й водяний розчин крохмалю. Теоретичний мінімум Ферменти є біокаталізаторами і мають білкову природу. Виконувати роль каталізаторів ферменти можуть тільки за умови збереження структури, у якій певний фермент активний. Саме у цій структурі фермент утворює фермент-субстратний комплекс. Активність ферменту проявляється лише за певних умов: тих чи інших значень температури, тиску, рН тощо. Ферменти мають певне розташування як у межах окремої клітини, так і в організмі в цілому. Практична частина. Дослід1. Вивчіть дію ферменту слини (амілази) на крохмаль. Хід роботи: 1. Сполосніть ротову порожнину 2-3 рази водою, потім прополощіть 50 мл дистильованої води протягом 3-5 хвилин, потім зберіть утворений розчин слинив колбу. 2. Пронумеруйте дві пробірки й внесіть у них по 2 мл розчину крохмалю. 3. У пробірку №1 додайте 0,5 розчину слини, який містить фермент амілазу, а в пробірку №2 – 0,5 мл дистильованої води. 4. Пробірки №1 і 2 після перемішування витримайте на водяній бані 15 хвилин при температурі +38°С (яка є оптимальною для дії амілази). 5. Додайте до їхнього вмісту 2-3 краплини розчину Люголя та збовтайте до появи синьо-фіолетового забарвлення розчину. 6. У пробірці, де була слина гають знебарвлення розчину внаслідок розщеплення крохмалю ферментом слини амілазою, а де її не було – зберігається синьо-фіолетове забарвлення. 7. Результати дослідів запишіть у зошит. Зробіть висновки. Дослід 2. Дослідіть вплив температури на активність ферменту слини (амілази) у реакції з крохмалем. Хід роботи: 1. Пронумеруйте чотири пробірки й в усі додайте по 2 мл розчину крохмалю і по 0,5 мл розчину слини. 2. Пробірку №1 залиште при кімнатній температурі, №2 – витримайте на водяній бані при температурі +38°С, №3 – кип’ятіть на водяній бані, №4 – поставте в склянку з льодом. 3. Через 10-15 хвилин витягніть пробірки з водяних бань та склянки з льодом. Потім у всі чотири пробірки додайте по 2-3 краплини розчину Люголя. У пробірц гають утворення проміжних продуктів розщеплення крохмалю, які при реакції з йодом жовтий, червоний, або фіолетовий колір; №2 - містить прозорий розчин, що свідчить про повне розщеплення крохмалю амілазою за оптимальної для цього ферменту температури; №3і4 – позитивна реакція на крохмаль (розчини набувають синьо-фіолетового забарвлення), оскільки амілаза стає неактивною внаслідок кип´ятіння чи охолодження. 4. Результати дослідів запишіть у зошит. Зробіть висновки.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
asadhfdgj
asadhfdgj
12.04.2020
Митохондрии — органеллы энергообеспечения метаболических процесов в клетке. Размеры их варьируют от 0,5 до 5-7 мкм, количество в клетке составляет от 50 до 1000 и более. В гиалоплазме митохондрии распределены обычно диффузно, однако в специализированных клетках сосредоточены в тех участках, где имеется наибольшая потребность в энергии. Например, в мышечных клетках и симпластах большие количества митохондрий сосредоточены вдоль рабочих элементов — сократительных фибрилл. В клетках, функции которых сопряжены с особо высокими энергозатратами, митохондрии образуют множественные контакты, объединяясь в сеть, или кластеры (кардиомиоциты и симпласты скелетной мышечной ткани).В клетке митохондрии выполняют функцию дыхания. Клеточное дыхание — это последовательность реакций, с которых клетка использует энергию связей органических молекул для синтеза макроэргических соединений типа АТФ. Образующиеся внутри митохондрии молекулы АТФ переносятся наружу, обмениваясь на молекулы АДФ, находящиеся вне митохондрии. В живой клетке митохондрии могут передвигаться с элементов цитоскелета.
4,6(55 оценок)
Ответ:
Dianochkach
Dianochkach
12.04.2020
Из семени появляется проросток, который вырастает в цветущее растение(то есть молодое -> взрослое),несущее цветки - генеративный орган, который имеет органы спороношения.
Мужской спорофит представлен тычинками(микроспорофилл), содержащими пыльцевые гнезда(микроспорангий), в них происходит мейоз и формируется пыльцевое зерно. (мужской гаметофит) Пыльевое зерно содержит 2 клетки генеративную и вегетативную. Генеративная - 2 спермия, вегетативная образует пыльцевую трубку.

Женский спорофит - это пестик(мегаспорофилл),семязачатки(мегаспорангий). путем мейоза образуется женский гаметофит - зародышевый мешок, где митозом мегаспора делится на 8 клеток, 1 яйцеклетка, 2 клетки-спутницы рядом с яйцеклеткой, напротив них в другой - 3 клетки антиподы, центральное ядро (2n диплоидное,образовалось из двух клеток). 

1 спермий сливается с ядром,образуя  триплоидный эндосперм.
2 спермий сливается с яйцеклеткой,образуется диплоидная зигота.
Пыльцевая трубка использовалась для проведения спермиев к яйцеклеткам.

семя - зигота (зародыш), эндосперм и семенная кожура.
зародыш - стебелек, почечка,корешок.

Далее семя пропастает и процесс повторяется
4,5(14 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ