М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Яра3838367373
Яра3838367373
10.04.2020 09:15 •  Биология

Укажи, для какого класса хордовых характерно наличие кожно-лёгочного дыхания?
1.Рептилии
2.Птицы
3.Костные рыбы
4.Хрящевые рыбы
5.Млекопитающие
6.Амфибии
Тритон
акула
белуга

👇
Ответ:
loza83olesya
loza83olesya
10.04.2020

Объяснение:

Птицы, акула вот вроде ы правильно

4,4(40 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Алёна11Кот
Алёна11Кот
10.04.2020
Отрицательное воздействие выхлопных газов автомобилей проявляется на некоторых растениях настолько отчетливо, что их с успехом можно использовать для обнаружения опасной для людей концентрации этих газов. Особенно это важно в местах скопления выхлопных газов, например в туннелях, на автострадах с интенсивным движением. Засыхание концов листьев, изменение окраски, появление белых пятен на растениях указывает на присутствие в окружающей среде опаснейших загрязнителей.Газы автомобиля представляют опасность для листьев растений.
4,6(89 оценок)
Ответ:
MilkaKotik16
MilkaKotik16
10.04.2020

Лист папороті суміщає функції фотосинтезу й спороношення. Влітку на нижній стороні листа з'являються коричневі горбики — соруси (групи спорангіїв), в яких утворюються і дозрівають гаплої­дні спори. Доспілі спори розносяться вітром, проростають, утво­рюючи серцеподібну зелену пластинку — заросток, який має в по­перечнику 2-4 мм. Заросток прикріпляється до ґрунту ризоїдами. На нижній його стороні утворюються статеві органи: архегонії — жіночі, антеридії — чоловічі; у них дозрівають жіночі та чоловічі гамети. Запліднення відбувається за наявності вологи (дощ або ря­сна роса), котра затримується під заростком.

  Із зиготи розвивається зародок, який має первинний корі­нець, стеблинку та лист. Спочатку зародок прикріплений до заростку й одержує від нього поживні речовини. Потім він зміцнюєть­ся в ґрунті та дає початок дорослій рослині.

  Таким чином, при розвитку папороті відбувається чергування двох поколінь, що різко розрізняються між собою. Листостеблова рослина, на якій утворюються спори, називається спорофітом і є безстатевим поколінням. Воно у папороті переважає. Статеве по­коління — заросток (гаметофіт) — репрезентується невеликою зеленою пластинкою.

4,8(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ