Форма крил, швидше. Сформувалася вона в боротьбі за виживання В ситуації, коли та або інша ознака працює на виживання, він розвивається шляхом природного відбору .. Мімікрія у метеликів часто виражається у подібності з неїстівними для хижаків предметами навколишнього середовища: листям, паличками, корою, екскрементами птахів.(Шотландські вчені довели, що такий тип тваринного маскараду ховає об'єкт більш ефективно, ніж проста маскування.) Це досягається як особливостями форми та забарвлення, так і відповідним поведеніем.У багатьох тропічних німфалід можна гати на крилах дивно точне копіювання забарвлення сухих або живих листів, їх контуру, жилкування, а іноді й крапельок роси на них. Подібність з листом метелики Калліми зростає завдяки тому, що вершина її переднього крила загострена, а заднє крило має невеликий, що імітує черешок листа хвостик, яким сидить зі складеними крилами метелик стосується гілочки. Вражаюче, що і своєю поведінкою каллима імітує лист: швидко ковзнувши з гілки вниз по спіралі, немов падаючий лист, на землі вона відразу складає крила і схиляється на бік, спираючись при цьому на хвостик-«черешок»
Можно сказать, что сердце – это мышечный насос, который обеспечивает беспрерывное движение крови по сосудам. Вместе сердце и сосуды составляют сердечно-сосудистую систему. Эта система состоит из большого и малого кругов кровообращения. Из левых отделов сердца кровь сначала движется по аорте, затем по крупным и мелким артериям, артериолам, капиллярам. В капиллярах кислород и другие необходимые организму вещества поступают в органы и ткани, а оттуда выводятся углекислый газ, продукты обмена. После этого кровь из артериальной превращается в венозную и опять начинает движение к сердцу. Сначала по венулам, затем по более мелким и крупным венам. Через нижнюю и верхнюю полые вены кровь снова попадает в сердце, только уже в правое предсердие. Образуется большой круг кровообращения.
Венозная кровь из правых отделов сердца по легочным артериям направляется в легкие, где обогащается кислородом и снова возвращается в сердце.
Сходный план строения скелетов разных позвоночных говорит о единстве происхождения живых организмов и подтверждает эволюционную теорию.
Объяснение: