М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
вова2631
вова2631
27.06.2021 15:21 •  Биология

Численность популяции волков в году составляла 115 особ(-ей, -и, -ь).

Подсчитай величину рождаемости у волков, если известно, что родившиеся детёныши составили 16 % от общего числа особей в популяции.

ответ (результат округли до целых):
экз.

👇
Ответ:
arsen47305
arsen47305
27.06.2021
115-100%вся популяция
х-16% родившиеся
115*16/100=18,4
Но не может же родиться 18 целых волков и половина от еще одного волка.Поэтому 18
4,6(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
antipovakamila
antipovakamila
27.06.2021
Белок куриного яйца состоит из трех слоев: наружного и внутреннего – жидких, и среднего – более плотного. Белок вокруг желтка плотнее, чем под скорлупой. В этом слое, который находится вокруг желтка, с обеих сторон от желтка между тупым и острым концами яйца образуются упругие закрученные канатики. Именно эти белковые канатики, так называемые градинки или халазы (Chalazae), удерживают желток в центре яйца, однако не мешают ему поворачиваться вокруг оси. Халазы формируются из плотного белка, их можно рассмотреть на яйце, вылитом в блюдце. Их концы свободно плавают в белке – завиток с тупой стороны яйца плавает в окружающем его слое более жидкого белка, а завиток с острой стороны яйца проникает с более плотный средний слой белка.
4,7(38 оценок)
Ответ:
milanaegorova90
milanaegorova90
27.06.2021

1. Зміна обстановки

Якщо текст дуже великий, то розділіть його на блоки, і кожен з них заучувати в окремій кімнаті або приміщенні. Так, інформація, яку ви спробуєте засвоїти, що не перемішається в голові, тому що кожен блок ви запам’ятовували при різних обставинах: щось вивчили в спальні, щось на кухні, щось в коридорі і так далі.

2. Зрозумійте те, що учите

Якщо зрозуміти суть матеріалу, то інформація закріпитися в пам’яті швидше і на більш довгий термін, в порівнянні з кропіткої зубрінням. Засвоївши зміст тексту, досить буде лише вивчити його початок, а все інше вже вишикується само собою. У разі, якщо він не піддається осмисленню, то незрозумілі моменти спробуйте переказати одного, сусіда або домашнього вихованця. Кому саме – не так важливо. Головне, що під час викладу ваш мозок автоматично почне підбирати більш спрощені формулювання для заплутаних понять.

3. Більше експресії

Інформація запам’ятається краще, якщо процес навчання знайде якусь форму, за до жестів, міміки і рухів тіла. Вивчаючи іноземні слова – зображайте їх значення, потрібно зазубрити діалог або складний абзац – обіграйте це в актуальною сценці або уявіть, що ви ведучий популярного ток-шоу. Ви здивуєтеся, наскільки легко і швидко все запам’ятається.

4. Торкнемося психологію

Визначте, яким чином вам найлегше сприймати інформацію: через зорові образи, тілесні відчуття або за до звуку. Зробивши це, ви зможете використовувати більш ефективні, саме для вас вивчення матеріалу. Наприклад, якщо ви аудіал – запишіть текст на диктофон і слухайте те, що намагаєтеся запам’ятати. Якщо візуал – проиллюстрируйте основні моменти або пункти досліджуваного матеріалу. А кинестетикам варто переписувати ключові моменти на папір.

5. Екзекуція слів

Дуже цікавий і ефективний іб запам’ятати текст великого обсягу. Потрібно переписати його, відкинувши від кожного слова все крім великої літери. Після чого заучувати вийшов шифр за першими літерами, згадуючи слова цілком. Зрозуміло, що обійтися без подглядок в оригінал не вийде, особливо на самому початку. Однак, в результаті ви досягнете того, що б текст миттю спливав в пам’яті при одному тільки погляді на усічений варіант. Така шифровка, до речі, може послужити відмінною шпаргалкою.

6. Лекція уві сні

Запишіть ту інформацію, яку вже вивчили, на диктофон, і включіть його на малій гучності, коли будете засипати. Запис не повинна заважати спати, суть в тому, що б записана вами інформація звучала саме під час сну. Цей іб має приголомшливий ефект, особливо в тих випадках, коли необхідно закріпити в пам’яті важко запам’ятовуються речі.

7. Без руху нікуди

Фізичні вправи розганяють кров по всьому тілу і зокрема покращують кровообіг у мозку. Тому, перед тим як засісти за книги і конспекти, непогано було б або пробігти пару кіл навколо будинку або хоча б потанцювати. Так ви не тільки поліпшите якість розумових процесів, але ще і гарненько підбадьоритеся, зарядити енергією.

4,8(58 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ