ответить на во площадь территории, занимаемой разными популяциями животных одного вида, а тем более различных видов, очень колеблется и зависит от нескольких факторов. Найдите эти факторы среди ответов и укажите фактор, который на площадь ареала не влияет
а) подвижность особей
б) наличие благоприятных для жизни климатических условий
в) наличие естественных географических барьеров и преград для расселения
г) уровень мутационной изменчивости
д) наличие кормовых объектов
2)к какой группе относятся растения произрастающие на юге
а) короткодневные
б) длиннодневные
3) имеются факты, свидетельствующие о том, что популяция представляет собой форму существования вида, которая обеспечивает прои его к конкретным условиям окружающей среды укажите один из таких фактов
1) миграция особей в другие популяции
2) наличие у организмов модификаций, соответствующих условиям среды обитания
3) высокий уровень мутационной изменчивости
Щоб протирати ними бивні.)) )
А тепер серьйозно!
Як це всім відомо, слони літають на вухах. Звідси і необхідність у великих трикутних вухах. . )))Середня швидкість польоту слона складає приблизно 50 кілометрів на годину. Вухами слон створює реактивну тягу за принципом Ціолковського - якщо щось штовхнути тому, то це штовхне тебе вперед. Слони відштовхують повітря. Таким чином, слони можуть літати тільки в атмосфері, причому найкращі умови - в її нижніх шарах. Тут атмосфера щільніше. У стратосферу слони практично не залітають, а в космосі їх взагалі немає. Стеля польоту слона середньої допитливості - приблизно 10-12 кілометрів.
Хвіст слони використовують у польоті для балансування. Точно так само, як кішки. Якщо слона підкинути в повітря, то він все одно на ноги падає)) )
Оскільки слон великий і солідний, то здається, що він важкий і літати не може. Це класичне оману. Слон - легкий. Інакше як би він літав. Справа в тому, що слон всередині порожній. А в ногах знаходиться основний баласт. Ви коли-небудь бачили потонулого слона? От то-то ж. І ніхто не бачив. Всередині слона знаходиться повітря. А в хоботі знаходиться ніпель. Якщо ніпель висмикнути, то слон здувається і стає маленьким, приблизно метр на два. Ви запитаєте - як же далі жити буде? А дуже просто. Слони ж живуть зграями, ось і надувають один одного.
Якщо Ви побачите слона, то придивіться уважніше до його шкірі. Якщо на шкірі є складки, то значить слон ще не до кінця надутий.