М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
galina060876
galina060876
03.12.2022 15:08 •  Биология

Выберите правильный ответ:
1) Сколько годичных колец в стволе 5-летнего дуба:
а) 5;
б) 1?
2) Сколько камбиальных колец в стволе 10-летнего ясеня:
а) 10;
б) 1?
3) Каких клеток образуется больше при делении клеток камбия:
а) клетоклуба;
б) клеток древесины?
4) Что называют годичным кольцом:
а) прирост луба за год; б) прирост древесины за год?​

👇
Ответ:
SavchukAndrew
SavchukAndrew
03.12.2022

Объяснение:

1) 5

2)10

3)клеток древесины

4)прирост древесины за год

4,5(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
robka2029
robka2029
03.12.2022

1. Индивидуальное развитие (онтогенез) – это коплекс последовательных и необратимых изменений жизнедеятельности и структуры растительного организма от его возникновения из оплодотворенной яйцеклетки (для растений семенного происхождения) или отначала самостоятельной жизни части или органа при вегетативном размножении (для корнесобственных привитьых вегетативно размноженных растений)  и до естественной смерти.

 

В процессе индивидуального развития идет увеличение размеров и массы растения, а также происходят качественные изменения структуры и функций растительной особи, ведущие к воспроизведению особи в потомстве.

 

Онтогенез обусловлен взаимодействием генетических факторов и факторов внешней среды.

 

У плодовых растений в первом представлении можно выделить следующие три возрастных этапа: 1. период роста- от времени посева или посадки до вступления растений в пору плодоношения; 2 период плодоношения – от начала вступления растения в пору устойчивого плодоношения до отчетливого затухания плодоношения; 3 период усыхания, который охватывает конец плодоношения, сопровождаемый значительным отмиранием скелетных и обрастающих веток, до полного отмирания всего дерева.

Объяснение:

4,5(23 оценок)
Ответ:
KimSuho01
KimSuho01
03.12.2022

Основна складність боротьби із вірусними захворюваннями полягає у тому, що с часом вони схильні змінювати структуру генетичної інформації, що входить до їх складу (це може бути або ДНК або РНК). Відповідно, з кожною подібною зміною людство повинно буде змінювати склад вакцин, які потрібні для того, щоб проводити їх профілактику і, якщо вони будуть винайдені в майбутньому, змінювати препарати, що призначенні для їх винищення. Подібна мінливість вірусів пов’язана з характерною для них постійною взаємодією їх штамів один з одним в процесі якої відбувається дрейф генів та обмін між ними генетичною інформацією.

Важливо також розуміти, що вірусні хвороби через свою дуже високу контагіозність (заразність) дуже швидко розповсюджуються і здатні швидко вражати великі об’єми населення найрізноманітніших в. Прикладом подібних процесів можуть слугувати майже щорічні пандемії грипу. А враховуючи постійний дрейф генів між вірусами, їх високу здатність до пристосування по відношенню по найрізноманітніших умов навколишнього середовища та здатність до постійної зміни генетичного матеріалу, який вони несуть всередині себе — не виключено, що будь які намагання людства спинити щорічні спалахи грипу по усьому світі ніколи не буду дійсно дієвими. На захист наших вчених можна сказати, що вони досягли деяких успіхів у боротьбі з деякими вкрай небезпечними вірусними хворобами, що щорічно забирали мільйони життів, наприклад, з різними типами гепатитів, та у деякій мірі, зі СНІДом.

Ще однією досить великою сучасною проблемою, пов’язаною з лікуванням хвороб, які викликаються вірусами є те, що всі існуючі на сьогоднішній день препарати, які буцімто лікують їх, насправді не є дієвими. Це в першу чергу торкається різноманітних розрекламованих противірусних препаратів, наприклад, «Гроприназину», «Амізону», «Аміксину» і інших відносно недорогих препаратів, які можна знайти в аптеці. Згідно до сучасних тенденцій доказової медицини, жоден з цих недорогих препаратів не має задокументованої і підтвердженої науковими дослідами ефективності. Єдиними дійсно ефективними на сьогодні противірусними препаратами, що доступні широкому загалу, є препарати на основі рекомбінованого людського інтерферону, наприклад, «Пегасус», якими здебільшого намагаються лікувати гепатит, а також різноманітні протигерпетичні препарати.

4,5(73 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ