М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
дазайосамо31
дазайосамо31
04.08.2020 18:14 •  Биология

Виведіть формулу для підрахунку кількості молекул ДНК після 30циклів прл,якщо в початковому зразку було n молекул днк із відповідними фрагментами

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ga77
ga77
04.08.2020

Відповідь:

Мікориза являє собою симбіоз (взаємовигідне співіснування) міцелію гриба та кореня вищої рослини. У формуванні мікоризи беруть участь з одного боку всі голонасінні рослини і деякі квіткові, а з іншого - такі групи грибів, як базидіоміцети, зигоміцети, аскоміцети, інші. Завдяки грибам, збільшується поверхня всмоктування кореневої системи, також з'єднання мінеральних речовин надходять всередину кореня в легко засвоюваній формі . Гриб, у свою чергу, харчується вуглеводами, фітогормонами, амінокислотами, які отримуються з кореня вищої рослини.

Таким чином, значення мікоризи в життєдіяльності як гриба, так і вищої рослини надзвичайно велике. Рослина добре засвоює мінеральні солі та воду, завдяки міцелію гриба. У свою чергу, гриб отримує з кореня вищої рослини готові органічні речовини, які не в змозі синтезувати самостійно через відсутність хлорофілу. Вкрай важливі для рослин мікроелементи (фосфор, азот, калій, кальцій) містяться в грунті у формі сполук, недоступних для поглинання рослинами. Гриби у мікоризі перетворюють ці сполуки та поставляють в кореневу систему рослин. У посушливих регіонах мікориза виконує функцію забезпечення вологою деревних рослин. Слід зазначити, що гриби, які беруть участь в мікоризі, захищають рослини від патогенних організмів, зокрема від ураження іншими шкідливими грибами.

Пояснення:

4,8(8 оценок)
Ответ:
andreymatv2p0duh5
andreymatv2p0duh5
04.08.2020

7формальна і тваринна

8цефалізація і ...

9Рухових

10.

1В 2Г 3Б 4А

11.Збудження — стан нервового піднесення, неспокою, хвилювання, підвищеної активності, пожвавлення.

12.Сон - це своєрідний стан нашої ЦНС, при якому наша свідомість відключається, знижується рухова активність, а також будь-яка фізична чутливість.

Існує величезна безліч теорій, якими можна пояснити механізм сну і його значення в цілому. Всім відомо, що після гарного, міцного сну, людина відчуває себе бадьорою і здоровою. Тому, природно, припускають, що сон необхідний нам для відновлення сил. Проте недавні дослідження показали, що під час сну дуже багато ділянок нашого мозку, коркові нейрони багатьох зон (зорової,

рухової, слуховий, наприклад) знаходяться в активній стані. Тобто, ні про яке повною спокої мови йти не може. Припускають також, що за ніч відбувається, якщо можна так висловитися, сортування отриманої за день інформації.

Звичайно, у звичайної людини, якщо він не буде спати довгий час, настає розлад пам'яті і можуть навіть виникати різні психічні захворювання. Втім, від недосипу ще ніхто не вмирав.

Існують люди з порушеннями якихось нейронів в певній ділянці мозку і завдяки цьому їм сон зовсім не потрібен.

4,4(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ