Закатить концерт в магазине
Колоніа́льні організми — біологічні системи, що складаються з однотипних клітинних або багатоклітинних організмів, слабо диференційованих один з одним, які зазвичай мають однаковий генотип, спільний обмін речовин та системи регуляції.
Корал — колонія простих організмів
Термін об'єднує дві групи організмів:
Організми, які складаються з невеликої кількості клітин, не розділених на тканини; на відміну від багатоклітинних організмів, клітини колоніальних організмів зберігають здатність функціонування незалежно одна від одної.
Багатоклітинні організми, які утворюють колонії з декількох особин, більш чи менш тісно пов'язаних між собою, які зазвичай мають однаковий генотип, спільний обмін речовин та системи регуляції.
При безстатевому (вегетативному) розмноженні колоніальні організми залишаються сполученими з дочірнім і подальшими поколіннями та утворюють більш-менш складне об'єднання — колонію.
До колоніальних рослин належать різні одноклітинні водорості: синьо-зелені, зелені, золотисті, жовто-зелені, діатомові, пірофітові, евгленові. За утворення колоній їх ділять на зооспорові і автоспорові (розмножуються зооспорами або автоспорами).
До колоніальних тварин належать переважно морські тварини — безхребетні та нижчі хордові. З одноклітинних — деякі джгутикові, радіолярії, інфузорії; з інших безхребетних — багато губок, більшість кишковопорожнинних, у тому числі сифонофори, майже всі гідроїди, багато коралових поліпів і поліпоїдні покоління деяких сцифоїдних, мохуватки. З нижчих хордових — сальпи і доліоліди (Doliolida). Сюди ж належатьвимерлі граптоліти.
Частина колоніальних тварин (мохуватки, гідроїди, коралові поліпи, синасцидії та ін.) веде прикріплений б життя; колонія зазвичай непорушно укріплена на субстраті і має більш-менш розвинений скелет. Колоніальні радіолярії, сифонофори, піросоми боченочники і сальпи мешкають в товщі води. Зазвичай вони напівпрозорі, скелет у них не розвинений. Для багатьох характерний метагенез: колоніальне покоління, що вегетативно розмножується, чергується з поодиноким, статевим.
Колоніальні організми були проміжною ланкою в процесі виникнення багатоклітинних тварин з одноклітинних
Это? Или другое?
Стремление иметь в доме пернатого друга похвально. Но родители в большинстве случаев не разделяют такие желания своих детей, потому что знают: живой питомец — это еще один ребенок. А вот дети действительно воспринимают кота или птицу как живую игрушку, не зная о том, что они нуждаются в прививках, витаминах, специальной пище. И все это требует дополнительных материальных ресурсов. Также папа и мама наверняка знают на опыте своих коллег, что в большинстве случаев хлопоты по уходу за птицей лягут на их плечи, а ваша эйфория от покупки улетучится в течение месяца. Так что ваша задача — убедить их в обратном и удивить эрудицией о будущем пернатом питомце. А для этого есть бескрайние просторы интернета и форумы, на которых опытные владельцы птиц делятся своими проблемами. Вот и узнайте, чем и как надо кормить попугая, какие ему могут быть свойственны болезни, как начинаются, и чем они лечатся. Поинтересуйтесь, как отличить самку от самца, как правильно надо оборудовать клетку для пернатого питомца, как часто его нужно кормить. Словом, удивите родителей своей подкованностью и теоретическими знаниями. Аргументируйте и тем, что птичку гораздо удобнее и дешевле держать в доме, нежели пса. А еще докажите, что у вас будет время на уход за птицей, что вы будете ее обучать. Для этого, прежде всего, начните с самодисциплины и успехов в учебе, спорте. Например, ваша победа на школьной олимпиаде или поездка на областные соревнования будет лучшим доказательством того, что вы упорны, старательны, и на вас можно положиться. А вот бойкоты и ультиматумы на родителей не подействуют. Так что к таким методам лучше не прибегать.
Итак, начните с того, что поменяйтесь в лучшую сторону и возьмите на себя часть домашних хлопот, разгружая маму. Выносите мусор и пылесосьте в доме, ухаживайте за домашними растениями. После таких изменений папа с мамой наверняка воплотят вашу мечту в реальность. Старайтесь!
Объяснение: