М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
PIPL34linka
PIPL34linka
10.07.2020 23:12 •  Биология

Как вода влияет на растения?

👇
Ответ:
Jicker
Jicker
10.07.2020

Вода является очень важным экологическим фактором в жизни растений, поскольку все физиологические процессы происходят при её участии.

4,5(16 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Fhaj1
Fhaj1
10.07.2020

Объяснение:

Хімічні сполуки у складі наркотичних речовин впливають на мозкові клітини, які відповідають за отримання і обробку інформації. Існує як мінімум два шляхи такого впливу: 1) імітація природніх механізмів передачі повідомлень від однієї мозкової клітини до іншої; 2) надмірне збудження, надмірна «винагорода» для мозку.

Деякі наркотики, наприклад, героїн або марихуана, мають хімічну структуру, подібну до так званих нейромедіаторів, що продукуються головним мозком. Саме через цю подібність наркотики просто дурять мозкові рецептори і активують нервові клітини для відправки хибних повідомлень одна одній.

Інші речовини, на зразок кокаїна або метамфетаміна, примушують нервові клітини виробляти завелику кількість нейромедіаторів або сповільнюють процес їх утилізації, що негативно впливає на нормальне гасіння міжнейронних сигналів. Це порушує узвичаєні нормальні зв'язки між нервовими клітинами.

4,6(44 оценок)
Ответ:
МелодиЛук
МелодиЛук
10.07.2020

ответ:Перші ідеї про перетворення живого з однієї форми до іншої трапляються ще у давньогрецьких філософів, які намагалися зрозуміти механізми походження світу та життя. У середньовіччі та в новий час існували різні форми «природничого богослов'я[en]», які припускали перетворення живих організмів після створення їх Богом. У XVIII столітті накопичений наукою матеріал дав можливість низці природознавців говорити про еволюцію Землі та життя на ній. На стику XVIII—XIX століть з'явилися перші теорії еволюції — Еразма Дарвіна та Ламарка. У середині XIX століття ідеї трансформізму стали значно поширені навіть у позанаукових колах, тому теорія еволюції Чарльза Дарвіна була сприйнята відносно схвально, хоча надалі з'явилася низка конкуруючих теорій. У 1920-50-х роках разом із загальним визнанням еволюції Всесвіту від Великого вибуху до наших днів, еволюційна картина світу перемогла. Втім окремі позанаукові ентузіасти продовжують захищати антиеволюційні погляди й у XXI столітті.

Объяснение:

4,6(45 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ