Складається зі статевих органів та статевих ознак: первинних геніталії, молочні залози і вторинних наприклад, тип розподілу жирової тканини, тип оволосіння.
Жіночі статеві органи поділяються на зовнішні та внутрішні, межею між якими є гімен за його наявності чи вхід у вагіну. Зовнішні геніталії — вульва лобковий горб, великі та малі статеві губи, клітор (голівка та каптурматеріали , промежина, гімен, вхід у вагіну, отвів сечівника,забезпечують сексуальну насолоду, виділення менструацій та сечі.
Внутрішні геніталії вагіна, матка та її придатки фаллопієві труби і яєчники — відповідають за репродуктивну функцію коїтус, запліднення, вагітність, пологи.
При народженні у жінок вже є певний запас яйцеклітин, і після менархе в пубертаті (11 – 15) років вони витрачаються протягом менструальних циклів дітородного періоду до менопаузи (45 – 55 років) внаслідок зниження секреції прогестерону та естрогену.
принцип донара и рецепиента
кровь юношей не подходила ему та как уневерсальный донар с 1 группой крови.
а уневерсальный рецепиент с 4.
при переливании главное учитывать кольчество переливаемой крови, если в малых обьёмах, важно учитывать чтобы эритроцитыдонара не склеивали плазму реципиента.
если в больших важно учитавать и тот факт чтобы аглютинины не скреивари эритроциты реципиента.
что скорее всего и произошло с этими людьми они убили друг друга своей кровью.