ответ: Так , відрізняются
Хомінг - це :
Хомінг, інстинкт дому — здатність тварини за певних умов повертатися зі значної відстані на свою ділянку проживання, до гнізда, лігва тощо.
Найяскравіше інстинкт дому проявляється у видів з дальніми сезонними міграціями (вугор річковий, прохідні лососеві риби, морські черепахи, багато перелітних птахів, ластоногі).
Сивка бурокрила (Pluvialis dominicana), що відлітає наприкінці літа на зимівлю за 13 тис. км від місця свого гніздування, наступної весни влаштовує гніздо не далі, ніж за декілька метрів від торішнього. Більшість самців морського котика з початком сезону розмноження повертаються на одне і те ж місце, де з року в рік займають одну і ту ж територію діаметром з 10 м. Альбатроси, завезені від гніздової території за 2000—6000 км, повертаються на свої гнізда, пролітаючи в середньому по 200—500 км на день.
Хомінг, як показали експерименти, властивий також осілим тваринам (наприклад, деяким земноводним та плазунам). Хомінг, вироблений у ході штучного добору, у високому ступені розвинутий у поштових голубів.
В основі хомінгу лежить «прив'язаність» особини до певної ділянки місцевості, де тварина народилася (філопатрія) або де вона успішно розмножилася.
А міграція :
Міграція тварин (від лат. migratio — переселення, переміщення) — періодичне переміщення тварин «туди і назад» між суттєво відмінними середовищами існування, що просторово віддалені одне від одного. Спричиняється змінами в умовах існування тварин чи змінах у вимогах цих тварин до умов існування на різних стадіях розвитку. Міграції тварин можуть бути сезонними (наприклад, переліти птахів або кажанів) та добовими протягом одного дня (наприклад, вертикальні міграції планктону у товщі океану). Для здійснення активної міграції тварині необхідне біологічне відчуття часу та напрямку (біонавігація). Міграції вищих хребетних супроводжується втратою територіальності, зменшенням внутрішньовидової агресії та посиленням стадної поведінки.
Объяснение:
Объяснение:
1. Підставами для цього є особливості їх живлення, метаболізму, будови та розмноження які не дозволяють їх об'єднати ні з рослинами, ні з тваринами. Для грибів характерний багатий спектр ферментів і вторинних метаболітів.
2. Більшість отруєнь обумовлені вживанням пластинчастих отруйних грибів, які помилково сприймаються за їстівні печериці та сироїжки. Найвідомішими отруйними грибами також є різні види мухоморів ( червоний, смердючий, пантерний ), несправжні опеньки, бліда та жовті поганки, несправжній дощовик та інші.
3. Найбільш небезпечними у грибах є отрути сповільненої дії, які вражають печінку, кишківника, судини. Ці отрути легко розчиняються у воді та алкоголі, не руйнуються під час тривалого зберігання та нагріванні. Синтоми отруєння ними з'являються тоді, коли до людині вже складно - через кілька годин чи діб.
4. Від рослин відсутностю фотосинтетичного апарату. Від тварин - переважанням осмотфорного типу харчування над фаготрофним, розмноженням за до спор і наявністю клітинних стінок. Від бактерій: гриби можуть бути багатоклітинними і одноклітинними, а бактерії є виключно одноклітинними організмами.
5. Важливу роль багатьох видів бактерій зумовлена їх участю у процесах гниття та різних типів бродіння, тобто у виконанні санітарної ролі на Землі. Бактерії мають також велике значення у колообігу вуглецю, кисню, водню, азоту, фосфору, сірки, кальцію та багато інших елементів.
6. Деякі бактерії, наприклад Staphylococcus або Streptococcus, можуть спричинити інфекції хвороби шкіри пневмонію, менінгіт і навіть сепсис, системну запалювальну відповідь, що призводить до глибоких порушень гемодинаміки, поліогранної недостатності та смерті.
7. • мити руки з милом після роботи і перед вживанням їжі;
• регулярно обмивати тіло в бані, під душем зі зміною натільної і постільної білизни;
• систематично чистити і струшувати верхній одяг та постільні речі;
• уживати лише перевірені продукти харчування, кип'ячену воду і молоко, промиті кіп'яченою водою овочі та фрукти, ретельно проварені м'ясо та рибу;
• підтримувати чистоту у житлових і робочих приміщеннях;
• чистити меблі та предмети інтер'єру від бруду та пилу, витирати взуття перед входом у приміщення.
можно во получше объяснить?
Объяснение: