М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kuchera2
kuchera2
21.11.2021 03:47 •  Биология

Схема еволюції розвитку форм поведінки у тварин

👇
Ответ:
1232960
1232960
21.11.2021

Відповідь:

Залежно від умов життя і стану організму виникають, чергуючись, ті чи інші акти поведінки, розмноження, захисту, акти, пов’язані з живленням, тощо. В індивідуальному пристосуванні тварин до умов життя інстинкти здаються осмисленими діями, проте якщо порушити якийсь ланцюг в інстинктивній дії, тварини все одно продовжують здійснювати наступні акти в ланцюзі інстинктивної дії, хоча успіху ця дія не забезпечує. Так, квочка продовжуватиме сидіти на кладці, навіть якщо забрати з-під неї яйця, а бджола, почавши заліплювати наповнені медом щільники, продовжуватиме це робити й тоді, коли випустити зі стільників мед. Отже, інстинктивні дії — це неусвідомлювані, механічні дії.

Слід зазначити, що такі форми поведінки є адекватними тільки за постійних або повільно мінливих умов. Якщо умови існування змінюються, ця форма пристосування з до вроджених програм поведінки виявляється дуже неощадливою, а часто навіть неадекватною. Основним недоліком такої форми поведінки є недостатня пластичність цих програм.

Однак у процесі еволюції сам тип пристосування тварин до навколишнього середовища радикально змінюється: уроджені програми поведінки, які посідають провідне місце в комах і нижчих хребетних, відступають на вищих етапах еволюції на другий план, і у хребетних, особливо у ссавців, поведінка відбувається вже зовсім за іншим принципом. Значну роль у них починають відігравати умовні рефлекси і научання.

Пояснення:

 

4,7(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ЛолТролло
ЛолТролло
21.11.2021

Головні персонажі повісті-Ява Рень і Павлуша Завгородній-звичайні школярі-підлітки, які живуть в селищі Васюківка, бешкетники, фантазери і «порушники дисципліни». Звідки таке незвичне ім'я-Ява? Це він сам себе так назвав, коли йому було лише півтора року. Чи то він, писклявий малюк, хотів сказати:» Я - Ваня«, а вийшло»Ява"..., але причепилося то " Ява " до нього, як реп'ях до собачого хвоста. У Івана руде скуйовджене волосся, а обличчя хлопчика густо вкрите веснянками. Ява Рень-енергійний і відчайдушний хлопчик.

4,6(59 оценок)
Ответ:
bulochka228
bulochka228
21.11.2021

1) Вегетативное размножение - это размножения растений в результате развития корней, стеблей и листьев.

2) Вегетативное размножение значительному увеличению числа особей и расселению их в природе. Поскольку при вегетативном размножении наследуются признаки материнского организма, в практике селекционной работы и в сельском хозяйстве его используют для сохранения ценных сортов культурных растений и для быстрого повышения их урожайности.

3) Приви́вка — вегетативный размножения растений путём объединения частей нескольких растений, с которого объединяют свойства этих растений.

4) Культура тканей — это совокупность методов, используемых для поддержания или выращивания растительных клеток, тканей или органов в стерильных условиях на питательной среде известного состава. Он широко используется для получения клонов растения в методе, известном как микроразмножение .

4,6(83 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ