центр керування орієнтацією в просторі (здатність до танців, гімнастики);
центр, що визначає музикальність (сприйняття музики);
центр просторового уявлення (геометричних образів, скульптури,
сприйняття художніх творів, живопису; фантазія).
Отже, права півкуля спеціалізується на забезпеченні просторово-образного сприйняття навколишнього середовища на основі минулого досвіду, на формуванні особистісного емоційного ставлення до себе і до оточення; є базою конкретного образного мислення, емоційного сприйняття дійсності.
Ембріональний розвиток людини починається з утворення зиготи й закінчується народженням дитини. Він триває 40 тижнів, і за цей час з однієї клітини виростає організм, який складається з мільярдів спеціалізованих клітин. Вони утворюють тканини й органи. І порядок їх формування, і швидкість росту визначає програма, закодована в хромосомному наборі зиготи.
Объяснение:
Формування зародка із зиготи починається ще в матковій трубі. У ній відбувається поділ зиготи, діляться й клітини, які утворилися внаслідок цього. Так формується багатоклітинний зародок, що складається з диплоїдних клітин. Через деякий час клітини ембріона спеціалізуються: одні з них утворюють його оболонки, які беруть участь у забезпеченні умов існування зародка, інші формують тканини й органи нового організму.