555
Объяснение:
Відповідь:нстинкти є сукупністю уроджених рефлексів. На відміну від безумовних рефлексів, що виникають на рівні спинного мозку або периферійних гангліїв, інстинкти виникають у головному мозку. Зазвичай дуже важко відрізнити дійсно генетично успадковані інстинкти від епігенетичних ефектів навчання, що можуть проявлятися на дуже низькому рівні, а ефект від них може зникнути лише через покоління життя в іншому середовищі.
Поведінка є інстинктивною, якщо вона не базується на попередньому досвіді (тобто проявляється без научіння) і є, відтак, виявом вроджених біологічних чинників. Прикладами інстинктивної поведінки є ритуальні бої у тварин, шлюбна поведінка тварин чи гніздування.
Інстинкти слід відрізняти від рефлексів, які є простими реакціями організма на певний подразник, наприклад звуження зіниць як реакція на яскраве світло, колінний рефлекс та ін.
Пояснення:
ответ:Сила нервових процесів - це здатність нервових клітин зберігати адекватну працездатність при значній напрузі збуджувальних і гальмівних процесів. В її основі лежить вираженість в ЦНС процесів збудження і гальмування. Люди, що мають більш сильну нервову систему, є більш витривалими і стресостійкими.
Врівноваженість нервових процесів - це збалансованість процесів збудження і гальмування, що створює основу для більш урівноваженої поведінки.
Рухливість нервових процесів говорить про здатність до швидкого переходу від збудження до гальмування. У людей з більш рухливою нервовою системою відзначається велика гнучкість поведінки, вони швидше пристосовуються до нових умов.
Надалі були виділені додаткові властивості нервових процесів.
Динамічність - здатність мозкових структур до швидкої генерації нервових процесів при формуванні умовних реакцій. Динамічність нервових процесів лежить в основі навченості.
Лабільність - швидкість виникнення і припинення нервових процесів. Ця властивість дозволяє здійснювати рухи з великою частотою, швидко і чітко починаючи і завершуючи рух.
Объяснение:
Експерти зі всього світу досліджують причини та фактори ризику розвитку раку як серед дітей, так і серед дорослих. Однак причини розвитку більшості видів раку у дітей ще й досі невідомі. Близько 5 % всіх випадків онкологічних захворювань у дітей викликані спадковими мутаціями (мутації генів, що передаються від батьків до дітей та призводять до неконтрольованого росту клітин і, зрештою, до розвитку раку).
Результати досліджень довели, що існує велика кількість факторів ризику, але вони зазвичай асоціюються з генетичними та екологічними чинниками.