1)Наследственная изменчивость играет большую роль в эволюции, предоставляя большое количество "материала" для естественного отбора. Благодаря изменчивости организмы потомков наследуют признаки обоих родителей(при половом размножении), а там же могут приобрести новые признаки, которых не было у родителей.
2)Наследственная изменчивость обусловлена возникновением разных типов мутаций и их комбинаций, что выявлению отличий друг от друга.
3)Наследственность <даёт> характерные черты родителей (человека или животного). Например : цвет глаз, цвет волос или просто схожесть с родителем (именно одним, мама или папа - у человека).
4)Наследственность - (см. 3 вопрос), а ненаследственная изменчивость - это приобретение личных качеств и/или безусловных рефлексов у организма. Также к этому относят характер.
5) Да, взаимодействие может быть. (Например, изменение может произойти из-за болезни, которая генетически была при рождении - Лечение.)
6)Факторы эволюции — движущие силы, вызывающие и закрепляющие изменения в генетической структуре популяций.
Текст : 1) изменяются (могут измениться). 2)От родителей. (Часть их клеток). 3)окружающей среды. 4)могут обзавестись рефлексом (или среагировать на изменение). 5)эволюции 6)видов 7)вида 8)для другого/их вида/ов.
Объяснение:
Странный очень материал, но как-то так...
ответ:Дихання безхребетних тварин
У кишковопорожнинних, плоских та круглих червів спеціалізовані органи дихання відсутні. Вони дихають всією поверхнею тіла (через покриви).
У процесі еволюції у безхребетних тварин поступово розвинулися структури, що полегшували газообмін: зябра, трахеї, легені.
Зябра мають безхребетні — мешканці водного середовища та деякі представники суходолу (мокриці, пальмові злодії).
Примітивні зябра є у деяких морських багатощетинкових червів.
Наприклад, у піскожила в середній частині тіла на спинному боці є 13 розгалужених пучків зябер.Зябра багатощетинкових червів — це тонкостінні листоподібні, перисті або кущисті зовнішні вирости тіла. Вони рясно пронизані капілярами, в яких і відбувається газообмін.
Зябра рака річкового — це тонкостінні перисті вирости шкірних покривів грудних кінцівок і бокових стінок головогрудей. Зябра розміщені в зябровій порожнині. Вони пронизані густою сіткою капілярів та надійно прикриті хітиновим панциром. Циркуляція води у зябровій порожнині забезпечується рухом особливого відростка другої пари нижніх щелеп (200 разів за хвилину). Свіжа вода, що омиває зябра, забирає з крові вуглекислий газ і насичує її киснем.
Трахейне і легеневе дихання характерне для наземних безхребетних.Трахеями дихають комахи, деякі павуки та багатоніжки.
Трахеї — це галузисті трубочки, що заходять всередину тіла. По них повітря проходить безпосередньо до всіх тканин і органів. Стінки трахей спіралеподібно потовщені, тому не сплющуються. Зовнішні отвори трахей називають дихальцями. Дихальця можуть відкриватися і закриватися.Легені — орган дихання деяких молюсків і павуків. Легеня — це порожнистий мішок, що з’єднується із зовнішнім середовищем та пронизаний густою сіткою капілярів.
Так регулюється надходження в них повітря. Окрім того, дихальця регулюють і втрати води через дихальну систему.
Легені безхребетних схожі з легенями хребетних, хоча їх ще не можна назвати справжніми легенями. У безхребетних немає спеціальних механізмів, що регулюють дихальні рухи — вдих і видих. Тобто вони не можуть значно і регулярно поповнювати запаси повітря в легені.
ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ!
• У процесі дихання складні речовини за наявності кисню розщеплюються на прості. При цьому вивільняється енергія, яка необхідна для процесів життєдіяльності: руху, росту тощо.
• Кишковопорожнинні, плоскі і круглі черви дихають всією поверхнею тіла.
• Орган дихання черв’яка дощового — шкіра.
• Зябра — орган дихання багатьох водних безхребетних.
• Орган дихання комах — трахеї.
• Орган дихання деяких молюсків і павуків — легені.
Объяснение: