М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ruslanbaxsiev79
ruslanbaxsiev79
14.05.2022 18:53 •  Биология

Які сучасні досягнення репродуктивної медицини?​

👇
Ответ:
OlgaBliznyak
OlgaBliznyak
14.05.2022

Досягнення репродуктивной медицини такі:

ІСЧ або ІСД, що означає інсемінація за до сперми чоловіка або донора. Завдяки цій процедурі, можна вирішити проблему чоловічого безпліддя. Приміром, якщо в еякуляті чоловіка життєздатних сперматозоїдів знаходиться незначна кількість, яка не може природним шляхом запліднити яйцеклітину жінки, то в лабораторних умовах, фахівці знаходять ці сперматозоїди і здійснюють штучне запліднення, тобто, вводячи сперму в порожнину матки в день, сприятливий для зачаття .

ОІВ - це, так званий, метод «запліднення в пробірці». Він полягає в тому, що у жінки за до спеціальної гормональної терапії провокують вироблення яйцеклітин, які витягують і запліднюють в сприятливих умовах за до сперми чоловіка або донора. Через кілька діб, вже отриманий ембріон, вводять в порожнину матки, і настає вагітність.

ІКСІ або ін'єкція сперматозоїда в цитоплазму яйцеклітини. Даний метод застосовують в основному при складних формах чоловічого безпліддя. Його суть ввести єдиний сперматозоїд в яйцеклітину, таким чином, щоб здійснилося запліднення. Після чого, ембріон впроваджують в матку для подальшого розвитку плода.

Методика донорства яйцеклітини необхідна в тих випадках, коли організм жінки з якоїсь причини не може продукувати власні яйцеклітини або ж вони не дозрівають. Яйцеклітина від здорової жінки-донора дає можливість жінці виносити і народити дитину.

Сурогатне материнство застосовують тоді, коли жінка не в змозі виносити вагітність. Наприклад, коли матка видалена або у жінки часті викидні і завжди існує ризик чергового переривання вагітності. Суть методу полягає в тому, що сурогатної матері вводять в порожнину матки ембріон, який вона виношує і народжує.

Заморожування ембріонів необхідно для повторного екстракорпорального запліднення. Наприклад, досить часто зустрічаються випадки, коли перше ЕКЗ не закінчується вагітністю. Багато жінок, які зважилися на дану процедуру, проходять її кілька разів до настання бажаної вагітності. Щоб жінка не піддавалася зайвий раз гормональної терапії, при першому ЕКЗ у неї беруть кілька яйцеклітин, які запліднюють. Тільки два ембріона впроваджується в порожнину матки при екстракорпоральному заплідненні, решта проходять кріозаморозку, для можливого повторного ЕКЗ.

Банк донорської сперми існує практично в кожній клині з відновлення репродуктивної функції. У ньому виникає необхідність, якщо у чоловіка гається форма абсолютного безпліддя, а також у випадках, коли у жінки немає статевого партнера для зачаття дитини.

4,5(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sveta19772011owor7w
sveta19772011owor7w
14.05.2022

Средний мозг, или мезэнцефалон. это отдел головного мозга хордовых животных, развивающийся из среднего из трёх первичных мозговых пузырей эмбриона. Этот отдел мозга ответствен за осуществление многих важных физиологических функций, таких, как зрение, слух, контроль движений, регуляция циклов сна и бодрствования, общего уровня возбуждения ЦНС, концентрации внимания, ориентировочные, защитные и оборонительные рефлексы, регуляция болевой чувствительности, репродуктивного поведения, температуры тела[3].

4,8(84 оценок)
Ответ:
Mамикс
Mамикс
14.05.2022
За фенотипическое проявление признака отвечает не только генетическая программа но и условия среды, но каждый признак имеет определенную норму реакции,- допустим, например, одна белка может весить чуть больше другой, но она никогда не будет весить больше 10 кг,насколько много бы она не ела. Норма реакции- важный аспект в жизни особи, так как от этого зависит ее выживаемость.Объясняю : норма реации носит при характер. Если бы признак действовал строго одинаково при любых условиях среды, органимы бы умирали, и вымирали бы виды
4,7(83 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ