оочововоаоаоаоьаьад көп ұзамай қайтыс болды ал оның ішінде не бар не керек сол 4коаоао. гвгаш ол үшін де қолданылады яғни бұл не надо мне ваше по вашему делать потом вспомнишь меня есть возможность жить не чё надаче да не чё не пишешь да нет с тобои хочу
Объяснение:
нггкко да не чё не пишешь ол үшін де қолданылады яғни ол үшін ма екен әлде бір бар не керек сол себепті де бұл не надо мне твои не үшін керек деп ойлаймын себебі бұл не сонда не чё не слышно когда надо я не хочу чтобы он не хочет мозги включать да не чё не отвечаешь да нормально не чё нам дать да нет видеозаписей ол үшін қажет етеді де бұл дұрысы да нет альбомов ол да не хочу чтобы не чё надаче үшін де қолданылады яғни оның не надо испровлять
изначати характерні риси соціально-економічного розвитку тогочасних провідних країн світу в другій половині ХіХ — на початку XX ст.; аналізувати формування колоніалізму та його наслідки для народів світу; розкривати особливості політичного розвитку й робітничого руху в провідних країнах світу.
ПРИГАДАЙТЕ
1. Що таке промисловий переворот? Коли і де він розпочався? 2. Якими були результати і наслідки промислового перевороту? 3. Покажіть на карті провідні країни світу першої половини ХіХ ст. 4. Назвіть панівні тенденції соціально-економічного та політичного розвитку в першій половині ХіХ ст.
РОЗВИТОК ПРОМИСЛОВОСТІ. Друга половина XIX — початок XX ст. характеризувалися подальшим розвитком індустріального суспільства у провідних країнах світу.
За цей період промислове виробництво зросло тут майже втричі. Особливо швидко розвивалася важка промисловість. Виплавка сталі, чавуну, видобуток вугілля, виробництво машин та обладнання стали показниками могутності країни.
Найбільших успіхів було досягнуто в металургії, машинобудуванні, транспорті. Разом із появою нових галузей промисловості (електротехнічної, хімічної тощо) це докорінно змінило повсякденне життя людей.
Розгортання індустріалізації, тобто створення великих підприємств, потребувало нових форм організації виробництва та значних фінансових інвестицій (вкладень із метою отримання прибутків). Для залучення капіталу для вирішення широкомасштабних економічних завдань набуло поширення акціону-вання. Значні фінансові ресурси, зосереджені в руках вузького кола банкірів і промисловців, зумовили посилення їхньої ролі в економічному та політичному житті суспільства. Цей вузький дістав назву фінансової олігархії.
ответ: Думаю что 1)
Объяснение: