М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
messaivi
messaivi
02.09.2020 22:25 •  Биология

Скласти пам'ятку людині, яка ніколи В житті не бачила ялини або сосни​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
natslig
natslig
02.09.2020

Тазова кістка до 16 років складається з окремих кісток: клубової, лобкової та сідничної. Після 16 років вони зростаються своїми тілами і в цьому місці формують кульшову суглобову западину, куди входить головка стегнової кістки.

Клубова кістка складається з тіла і крила. Крило розширене й обернене вгору, закінчується гребенем. На гребені спереду є передні верхня та нижня ості, а ззаду – задні верхня та нижня ості. На тазовій поверхні крила є заглибина, що має назву клубової ямки. Позаду від неї знаходиться вушкоподібна суглобова поверхня для зчленування з однойменною поверхнею крижової кістки. На зовнішній поверхні крила розташовані сідничні лінії – місця прикріплення сідничних м'язів. Крило від тіла відмежовується дугоподібною лінією.

Сіднична кістка має тіло і гілку, яка потовщується й утворює сідничний горб. Вище від горба знаходиться сіднична ость. Над остю розрізняють велику сідничку вирізку, а під остю – малу сідничну вирізку.

У лобковій кістці розрізняють тіло, верхню та нижню гілки. У тому місці, де гілки переходять одна в одну, утворюється суглобова поверхня лобкового симфізу. Тіла всіх цих трьох кісток, гілки сідничної та лобкової кісток обмежовують затульний отвір. Кістки тазового пояса з'єднані ззаду з крижовою кісткою малорухомим парним крижово-клубовим суглобом, плоским за формою.

Таз у цілому. Таз утворений тазовими і крижовою кістками, куприком та їх зчленуваннями.

Розрізняють великий і малий таз. Межею між ними є так звана погранична лінія, яка проходить від мису по дугоподібних лініях клубових кісток, потім по верхніх гілках лобкових кісток і верхньому краю лобкового симфізу.

Объяснение:

4,8(49 оценок)
Ответ:
michukdblack
michukdblack
02.09.2020

1.Егер бұл ауысу тітіркендіргішке қарай бағытталса, онда оны дұрыс таксис, ал егер тітіркендіргіштен басқа жаққа қарай бағытталса, онда ол теріс таксис деп аталады.2. Өсімдіктер қозғалысының келесідей типтерін ажыратуға болады:3.Настия-өсімдік бөліктері мен мүшелерінің жасуша серпімділігінің өзгеруі нәтежесінде немесе өсуіне байланысты бағытсыз қозғалысы.4.Таксис,жылжу тропизм, өсу қозғалысы, настия, көнбістену және, нутация.5.Мысалы:мұртшалардың,өркен төбесінің жәнет.б.қозғалыстары.

Объяснение:

Алтыншысың өзім білмеймін білетіндер айтындаршы

4,8(22 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ