М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
chardonayyyyyoyl8au
chardonayyyyyoyl8au
05.04.2023 21:44 •  Биология

Значення гормонів в житі людини ​

👇
Ответ:
angelikamaxowoz4v
angelikamaxowoz4v
05.04.2023

Кожний гормон впливає на відповідну функцію організму. У процесі обміну гормони змінюються функціонально та структурно.Гормони є переносниками інформації між клітинами організму.

Вони змінюють інтенсивність обмінних процесів, активність ферментних систем, впливають на гомеостаз, будову та функції окремих органів тощо. Гормони справляють регулювальну дію не лише на ті чи ті органи, а й на самі ендокринні залози, тобто здійснюють хімічну регуляцію.

Крім того, існує тісний взаємозв'язок гормонів і нервової системи, який має двобічний характер. По-перше, залози добре іннервовані (мають безліч нервових закінчень) автономною нервовою системою, по-друге, секрет залоз діє через кров на нервову систему, тобто здійснює нейрогуморальну регуляцію.

Объяснение:

4,4(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vov1111
Vov1111
05.04.2023

Паукообразные — это восьминогие сухопутные членистоногие, у которых тело разделено на два отдела (головогрудь и брюшко) и нет усиков. Другие характерные черты паукообразных: органы дыхания — легкие и трахеи; первая пара ног — ногочелюсти (хелицеры), вторая пара — ногощупальца, ходильных ног 4 пары, на брюшке ног нет.

Размеры паукообразных варьируют от сотен микрон (некоторые клещи) до нескольких сантиметров. Длина тела аранеоморфных пауков и сенокосцев обычно не превышает 2—3 см. Наиболее крупные представители класса (скорпионы, сольпуги и жгутоногие) могут достигать 20 см в длину. Ещё большими размерами обладают некоторые пауки-птицееды.

4,4(68 оценок)
Ответ:
murkacomkate
murkacomkate
05.04.2023

Череп кісткових риб, як і усіх хребетних, поділяється на мозковий (осьовий) та вісцеральний відділи. Мозковий складається з кількох відділів: потиличного, слухового, орбітального, нюхового. Покрівлю, частково боки і дно черепа складають непарні кістки — носові, лобові, тім'яні.

Череп у земноводних переважно хрящовий і утворений меншою кількістю кісток, ніж у кісткових риб. Скелет кінцівок у земноводних складається зі скелетів вільних кінцівок та їхніх поясів.

Такий тип черепа з невеликими змінами зберігся у сучасних черепах. У черепі інших сучасних плазунів частково зникає кістковий панцир, що огортає череп, оскільки суцільний панцир ускладнює розвиток щелепної мускулатури, розташованої між кістковим панциром і власне черепною коробкою.

Череп птахів складається з п'яти головних кісток: лобної кістки (верхня частина голови), тім'яної кістки (задня частина голови), предщелепної та носової кісток (безпосередньо над дзьобом) і нижньощелепної кістки (безпосередньо під дзьобом).

4,4(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ