М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ADRELE
ADRELE
20.08.2020 04:30 •  Биология

Совершенно не понимаю тему родословной, что основное,что нужно знать. подскажите !

👇
Открыть все ответы
Ответ:

Відповідь:

1.!До комах з неповним перетворенням належать найдавніші тварини, такі як таргани, бабки, рівнокрилі, клопи, терміти. Вони відрізняються за багатьма показниками, але в усіх них з яйця вилуплюється личинка, яка, як правило, принципово не відрізняється від дорослої комахи; відсутня стадія лялечки.

2.!Шовковичний шовкопряд,Бджола медоносна,жужелиця кримська, вусач альпійський, аполлон, бражники «мертва голова», дубовий.

Деякі комахи приносять користь як запилювачі рослин; деякі виробляють речовини, які використовуються як харчові продукти та сировина для промисловості (мед, віск, шовк, природні фарби).

3.!Мухи поширюють насамперед збудників кишкових захворювань: черевного тифу, дизентерії, холери, а також відіграють значну роль у передаванні туберкульозу, дифтерії, сибірки, деяких захворювань очей. Вони можуть переносити яйця гельмінтів і цисти найпростіших. Спалахи епідемій кишкових захворювань припадають на літній період, коли чисельність мух найбільша.

Звичайним місцем відкладання яєць є продукти, що гниють, залишки їжі, гній, фекалії людини тощо. За один раз муха відкладає до 160 яєць. За сприятливих умов за добу з яєць виходять личинки, які через 1 - 2 тижні заляльковуються, а ще через 1-2 тижні з лялечки виходить муха. Весь розвиток від яйця до мухи відбувається приблизно впродовж місяця.

4.!Біологічний метод боротьби — це використання живих організмів або продуктів їхньої життєдіяльності для запобігання та зменшення збитків, що завдають шкідники. Для боротьби з комахами-шкідниками використовують різні групи організмів (птахи, земноводні, комахи, бактерії, віруси). У практиці зниження чисельності шкідників досягають підсиленням ефективності природних популяцій ентомофагів; вирощуванням ентомофагів у лабораторних умовах з подальшим випуском у місця масового розмноження шкідників.

5.!Сонечка харчуються попелицями, щитівками та несправжніми щитівками. Доросла комаха протягом життя знищує до 5 000 попелиць, а кожна личинка за 8 днів розвитку – до 350 комах.Златоглазки споживають нектар квітів, пилок, цукристі виділення попелиць або попелиць та кліщів. Личинки за 60 днів розвитку з’їдають близько 4 000 попелиць, щитівок, павутинних кліщів та інших шкідників.Туруни вживають дрібних гусениць шкідливих метеликів, личинок жуків, галиць та інших шкідників. Разом з личинками за добу з’їдають понад 100 личинок галиць, до 5 дорослих гусениць аґрусової вогнівки, 5-6 личинок довгоносиків.Мухи-дзюрчалки харчуються солодким нектаром квіток, а їхні личинки – павутинними кліщами, попелицями. За час розвитку одна личинка знищує понад 2 000 попелиць.Мухи-тахіни їдять нектар квіток; користь саду і городу приносять їхні личинки, які паразитують на гусеницях і личинках багатьох шкідників.Трихограма (яйцеїд) – комаха, яка відкладає свої яйця в яйця совок та інших видів шкідливих метеликів, викликаючи їх загибель. Трихограма настільки активна і корисна, що її спеціально розмножують у лабораторіях і випускають у сади і на городи.Фітосейулюс – хижий кліщ, який знищує павутинного кліща. Комаха особливо ефективна при високій вологості повітря і помірних температурах.Жук-«пожежник» допомагає позбутися листогризучих шкідників, гусениць і попелиць у плодових садах.Лісовий клопик знищує величезну кількість зимуючих яєць павутинних кліщів. Хіацерус, найбільший із клопів, за годину знищує 5-8 гусениць.

4,7(100 оценок)
Ответ:
GoshaLLL
GoshaLLL
20.08.2020

3-В толщину быстро растут лиственница, сосна, берёза, тополь, осина; медленно растут ель, пихта, липа, клён. Рис. 39. Тангентальный разрез древесины дуба. Увеличение в 20 раз. У одиночно растущих деревьев с длинной кроной годичные слои большей ширины откладываются в нижней части ствола, что обусловливает его конусовидную форму.

4-на поперечном срезе самым ближним к коре расположена " пробка" затем "луб", после идёт слой "камбия", затем расположена "ксилема", после чего идёт сердцевина,если смотреть сверху на полено, то можно увидеть годичные кольца, по которым можно посчитать сколько лет дереву.

4,6(33 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ