ответ:Органеллы делятся на мембранные (одномембранные или двумембранные) и немембранные. К одномембранным относят эндоплазматический ретикулум, аппарат Гольджи, лизосомы, другие органеллы, а также плазматическую мембрану. К двумембранным — митохондрии, пластиды, клеточное ядро. Немембранные включают в себя рибосомы и клеточный центр. Отдельно рассматривается цитоскелет — обязательная, но постоянно меняющаяся структура клетки[2].
Объяснение:
Про какие именно компоненты идрт речь, если органелла сама является компонентом клетки?
Объяснение:
Признаки:наличие хлорофилла и фотоавтотрофного питания; у многоклеточных — отсутствие чёткой дифференцировки тела (называемого слоевищем, или талломом) на органы; отсутствие ярко выраженной проводящей системы; обитание в водной среде или во влажных условиях (в почве, сырых местах и т. п.). Они сами по себе не имеют органов, тканей и лишены покровной оболочки.
Значение:Роль в биогеоценозах.
Пищевое применение.
Водоочистка.
В фармацевтической промышленности.
Химическая промышленность.
В науке.
Биотопливо.
1 - а) 31
2 - б) рефлексом
3 - б) скроневої
4 - г) нейрон
5 - в) смакові
6 - а) вестибулярна
7. Рефлекторна дуга – шлях нервового імпульсу від рецептора через нервовий центр до ефектора. Рефлекторна дуга складається з 5 основних елементів: рецептор, що сприймає подразнення; чутливі (аферентні) нервові волокна та нейрон; нервовий центр, де інформація аналізується та інтегрується за до синапсів; ефекторне (еферентне) нервове волокно, за яким збудження йде на периферію; орган-ефектор, який виконує певну функцію у відповідь на збудження.
8. Значення нервової системи полягає в тому, що вона поєднує, узгоджує і регулює діяльність органів і систем, зумовлює оптимум функціонування. Нервова система забезпечує зв'язок організму з навколишнім середовищем, а також діяльність людини як не тільки біологічної, а й соціальної істоти. Неоціненне значення у формуванні соціальної суті людини відіграв розвиток мови, пам'яті, мислення та інших видів психічної діяльності.
9. Мозок людини постійно отримує інформацію про зміни зовнішнього і внутрішнього середовища завдяки сенсорним системам. Сенсорні системами сприймають, аналізують і передають інформацію у відповідні зони кори великого мозку.
На питання 10-12 неможливо відповісти коротко.
Ps: їх легко можна знайти в інтернеті.
Объяснение: