Відповідь:1. Назовите среду обитания лесной белки: С)наземно-воздушная.
2. Какое проявление жизнедеятельности не свойственно для синего кита?: Т)автотрофное питание
3. Выберите признак,характерный для клеток многоножки розовой: Е)включения гликогена
4. Какой ткани нет в организме бенгальского тигра?: Г)проводящая
5. Какой из перечисленых организмов имеет сердце,лёгкие и почки?: О)саламандра
6. Какая система осуществляет транспорт веществ в теле элизии зелёной?: З)кровеносная
7. Выберите признак,который является одинаковым для клеток осы и синего кита: А)митохондрии
8. Назовите признак,отличающий индийского слона от белого гриба: В)ограниченный рост
9. Чем гетеротрофное питание майского жука отличается от автотрофного питания орешника?: Р)собственные органические вещества образуются из готовых органических
Пояснення:
Відповідь:Зелені рослини, акумулюючи в органічних речовинах енергію Сонця, забезпечують життя всього живого на Землі і є важливим джерелом енергетичних ресурсів, котрі використовує людина для своїх потреб.
Пояснення:Відіграють провідну роль в колообігу багатьох елементів (колообіг Фосфору, Карбону) і речовин (наприклад, колообіг води, кисню). ■ Істотно впливають на клімат, формують температурний режим планети. ■ Виділяють кисень, який використовується для дихання і захищає біосферу від ультрафіолетового проміння, що згубно впливає на живі об'єкти. ■ Запобігають нагромадженню в атмосфері вуглекислого газу. ■ Створюють умови існування для тварин і людини, мають велике значення як первинна трофічна ланка в ланцюгах живлення.
ответ:О ТАКЕ КОМУНІКАЦІЯ ТВАРИН? Коли тварина здійснює якусь дію, що змінює поведінку іншої особини, можна говорити про те, що відбулася передача інформації - комунікація. Будь-який тип поведінкового «впливу» з боку однієї особини, що спричиняє або здатний спричинити зміни в поведінці іншої особини, - це стимул.
Передача інформації також можлива за до специфічних систем зв’язку. Таких основних систем у тварин (як і в людини) є п’ять: зір,
слух, нюх, дотик і смак. Сигнали тварин зазвичай і спрямовані на всі п’ять органів чуття.
Наприклад :
У різних рас медоносної бджоли «мертва зона», приліт з якої у вулик супроводжується виключно круговим танцем, розташована в колі діаметром від 20 до 170 м. Крім того, у бджіл з різних місцевостей неоднаковий виляючий танець. Так, один і той самий елемент цього танцю, який позначає відстань до їжі, приблизно 75 м у німецької бджоли, в італійської - близько 25 м і всього 5 м у бджоли з Єгипту.
Объяснение: