М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
daryanashpakov
daryanashpakov
02.03.2023 15:59 •  Биология

Какое создающее шарообразные колонии.?

👇
Ответ:
FarHowl
FarHowl
02.03.2023
Гониум и вольвокс к ним относятся
4,5(96 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
rezkova
rezkova
02.03.2023

Лекарственные растения: 1 — боярышник кроваво-красный, 2 —бузина черная, 3 — валериана лекарственная, 4 — вахта трехлистная. Донник лекарственный — Melilotus officinalis L. (рис. 22.3, 1) произрастает на суходольных лугах, обладает приятным ароматом, который ему придает наличие кумарина.

2. Жизненная форма — внешний вид растения. Основными жизненными формами растений являются: дерево — многолетнее растение с одним одревесневшим стволом; кустарник — многолетнее растение до 5 м, с большим количеством равных по размерам стволов (калина, бузина); кустарничек...

Объяснение:

3. место, куда попадёт йод, станет фиолетовым из-за большого количества крахмала в картофеле. Вещество, которое запасается в клубнях - крахмал

4,4(20 оценок)
Ответ:
rasputinasvutiknbnb
rasputinasvutiknbnb
02.03.2023
Гельмінтологія - паразитичних червів (гельмінтів), аранхологія – павукоподібних, ентомологія- наука про комах, іхтіологія – риб, герпетологія –наука про плазунів, серпентологія- про змій, орнітологія – птахів, теріологія – ссавців і т. д.
На земній кулі немає такого місця, де б не жили представники тваринного світу. Вони пристосувалися жити на поверхні землі і в її верхніх шарах, у повітрі і воді. Багато видів пристосувалися паразитувати в організмі або на організмі рослин, тварин і людини.
Тварини відрізняються життя і будовою. Одні з них – великих розмірів (наприклад, довжина деяких китів досягає 30 м.), а інші – мікроскопічні організми (різні види найпростіших).
Організм тварин складається з клітин, які формують тканини, органи, системи органів. До складу клітин тварин входять білки, жири, вуглеводи та інші органічні речовини. Для тварин характерні: обмін речовин, живлення, ріст, розмноження, подразливість, рух.
Особливе місце займають ті організми, які живляться міксотрофно. Наприклад, евглена зелена на світлі живиться як рослина, а в темряві – як тварина. Деякі комаїдні рослини, а також рослини-напівпаразити та інші можуть живитися не лише автотрофно, а й гетеротрофно. Такий іб живлення свідчить про велику подібність рослинних і тваринних організмів. Про це ж свідчить схоже гетеротрофне живлення у різних груп живих організмів.
На Землі налічується приблизно 1,5 млн. видів тварин, які об’єднуються у царство Тварини. До нього входитбь більше 20 типів, які об’єднуються в 2 підцарства : Одноклітинні і Багатоклітинні. Кожне з цих царств поділяється на типи, класи, ряди, родини, роди і види.
Тварини відіграють важливу роль у природі. Вони запилюють рослини, сприяють розповсюдженню плодів і насіння. Тварини разом з бактеріями беруть активну участь в утворенні грунту. Дрібні тварини постійно вносять в грунт органіку, збагачуючи його перегноєм, сприяють поширенню до коренів рослин води й повітря. Тварини – гетеротрофи і складають необхідну ланку ланцюгів живлення.
Тварини відіграють велику санітарну роль: вони знищують трупи інших тварин, рештки відмерлого та опалого листя. Багато водних тварин очищують воду.
Багатоклітинні є двошарові (губки, кишковопорожнинні) та тришарові (решта). У двошарових у зародковому розвитку утворюються 2 шари (зародкові листки): ектодерма і ентодерма. У тришарових – три зародкових листки: етодерма, ентодерма і мезодерма. Губки та кишковопорожнинні мають променеву симетрію тіла; решта багатоклітинних – двобічну (бітеральну) симетрію.
Через тіло променево-симетричних можна провести кілька площин симетрії, а через тіло двобічносиметричних – лише одну площину, яка поділяє їхній організм на 2 частини, що дзеркально відбивають одна одну. Деякі двобічносиметричні тварини в зв’язку з особливостями життя втрачають двобічну симетрію тіла (черевоногі молюски, голкошкірі).
Двобічносиметричні тварини за характером утв
4,4(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ