ответ: Це місце, де перебувають, тварини, рослини, птахи.Тому що вони на стадії вимирання.
Канівський природний заповідник;
Дніпровсько-Орільський природний заповідник;
Природний заповідник «Медобори».
Будь-якій популяції організмів властивий середній рівень чисельності, навколо якого відбуваються коливання. Виділяють дві різні сторони популяційної динаміки: модифікацію і регуляцію. Модифікація-це випадкове відхилення чисельності, що виникає в результаті впливу різних факторів, не пов'язаних з щільністю популяції. Регуляція - це повернення популяції після відхилення до вихідного стану, що відбувається під впливом факторів, сила дії яких визначається щільністю популяції. Модифікуючі фактори, викликаючи зміну чисельності популяцій, самі не відчувають впливу цих змін. Дія їх одностороння. До них відносяться всі абіотичні впливу середовища на організми, на якість і кількість їх корму. Регулюючі фактори не просто змінюють чисельність популяції, а згладжують її коливання, приводячи після чергового відхилення від оптимуму до колишнього рівня. Це відбувається тому, що ефект їх впливу тим сильніше, чим вище щільність популяції. В якості регулюючих сил виступають міжвидові і внутрішньовидові відносини організмів. Найбільш ефективні з них трофічні відносини організмів: хижацтво, паразитизм, збиральництво, пасовища та інші, як прямі, так і непрямі. Прямі зв'язки хижак-жертва найбільш вивчені регуляторні механізми в спільнотах. Дія їх двостороння.
Объяснение:
У пріонів на відміну від вірусів відсутня нуклеїнова кислота, а віроїди не мають білкової оболонки і складаються лише з інфекційної молекули РНК. Зазвичай молекули віроїдів — одноланцюгові кільцеві РНК, які не кодують власних білків, тому їх розмноження може відбуватися або аутокаталітично, або за участі клітини-хазяїна. Вірус на відміну від пріону здатний до функціонування тільки в живих клітинах та викликати захворювання. Впродовж свого циклу реплікації вірус приймає різні форми.
Объяснение:
ЗАПОВІДНИКИ — природоохоронні, науково-дослідні установи загальнодержавного значення, дослідницька робота яких спрямована на вивчення природи, розробку наукових засад її охорони, збереження унікальних природних ландшафтів, рідкісних і зникаючих видів рослин та тварин, контроль за змінами фонового стану біосфери
Объяснение: