Рослини
Объяснение:
Рослини-продуценти, тобто організми, здатні виробляти органічні речовини з неорганічних. Це первинні виробники поживних речовин. Також їх ще називають автотрофами. Вони отримують із зовнішнього середовища одні лише неорганічні речовини: воду, мінеральні солі і вуглекислий газ, після чого самостійно синтезують поживні речовини.
З віком кількість води в організмі зменшується. Одна з теорій старіння пов'язує цей процес із зміною властивостей тканин, зменшенням їх здатності утримувати воду. Протягом усього життя людину частка води коливається: у дитячому віці – близько 90 %, а в літньому – всього 65 %.
Кількість води в організмі залежить від статі, віку і пов'язаного з ними співвідношення м'язової і жирової тканини. Так як в м'язовій тканині більше води, ніж в жировій, а в організмі у чоловіків міститься більше м'язової тканини, ніж у жінок похилого віку, то і води в тілі чоловіків теж буде більше. Цією ж обставиною пояснюється і меншу кількість води в людині більш старшого віку, коли м'язова тканина розвинена гірше.
За результатами досліджень виявлено, що люди похилого та старечого віку вживають рідини значно менше, ніж люди середнього та молодого віку, суттєво впливає як на соматичний стан, так і на розумові здібності людини.
Між кількістю споживаної і виділюваної рідини у здорової людини існує суворе рівновагу. Споживання рідини більшою мірою визначається температурою навколишнього середовища, умовами та характером праці, а також конституцією людини. При виведенні рідини з організму найбільш важливу роль відіграють нирки, шкіра і легені. Людина щодня втрачає в середньому до 2,5 л рідини з сечею, калом, потом, видихуваним повітрям.
Не секрет, що в кожному віці є свої фізіологічні особливості, так і відносини з водою після багатьох років активного трудового життя, у людей навчених досвідом дещо інші. Вода – це основа життя на нашій планеті, вона бере участь у всіх процесах організму, підлаштовуючись спочатку під потрібні новонародженого, потім під потреби зрілої людини, у часи третього віку, роль рідини різко зростає, так як організм літніх людей більш ранимий і гірше, ніж у молодості може справлятися зі зневодненням.
Рогатый баран скрещен с тремя овцами.В первом случае,рогатый баран скрещен с рогатой овцой,родилось три рогатых ягненка.Во втором случае,рогатый баран скрещен с рогатой овцой,родилось три ягненка - один рогатый и два безрогих.В третьем случае,рогатый баран скрещен с безрогой овцой - родилось два безрогих ягненка.Определить генотип барана,овец,какой ген рецессивный,какой доминирующий".
А - рогатость,а - безрогость
Генотип барана : Аа
1)Аа (баран) + АА(рогатая овца) = ягнята все рогаты
2)Аа (баран) + Аа(рогатая овца) = АА,Аа,Аа, аа - 1 безрогий ягненок,2 рогаты
3)Аа (баран) + аа (безрогая овца) = Аа,Аа,аа,аа - 2 безрогих ягненка
Гетеротрофи – це організми, що синтезують свої власні органічні речовини. Використовуючи готові органічні сполуки, як джерело вуглецю та енергії світла [фотогетеротрофи] або енергію хімічних реакцій [хемогетеротрофи]