Відповідь:
Пояснення:
Перепончатокры́лые — один из крупнейших и наиболее развитых в эволюционном плане отрядов насекомых. Группа включает более 155 тыс. видов из 9100 родов, в том числе общественные насекомые.
Научное название: Hymenoptera
Высшая классификация: Насекомые с полным превращением
Яйценоскость: Фараонов муравей: 10 – 12
Продолжительность жизни: Медоносная пчела: 14 – 28 дней, Чёрный садовый муравей: 15 лет, ещё
Длина: Азиатский огромный шершень: 5,5 см, Шершень обыкновенный: 1,8 – 2,4 см, ещё
Скорость: Медоносная пчела: 32 км/ч, Азиатский огромный шершень: 40 км/ч
слань лишайника складається з переплетених ниток грибниці — гіфів і розміщених між ними клітин або ниток водоростей. розрізняють два основних типи мікроскопічної структури слані лишайників: гомеомерний і гетеромерний на поперечному перерізі лишайника гомеомерного типу видно, що слань утворена хаотично переплетеними гіфами гриба, поміж якими розкидані окремі клітини або нитки водоростей. ці лишайники утворюють групу, відому під назвою слизистих лишайників, оскільки водорості виділяють слиз, в який вкраплені клітини гриба і водорості.
у лишайнику гетеромєрного типу клітини водоростей зосереджені в одному шарі, який називають готдшльним шаром. під ним знаходиться серцевина, що складається з пухко розміщених ниток гриба. зовнішніми шарами лишайника є щільно зімкнуті грибні гіфи, які називають кірковими шарами. за грибних ниток, що відходять від нижньої кори, лишайник прикріплюється до субстрату, на якому росте. у деяких лишайників нижньої кори немає і він зростається із субстратом гіфами серцевини.
водоростевий компонент лишайника (фікобюнт) представлений синьозеленими, зеленими, жовтозеленими і бурими водоростями. представники 28 родів цих відділів