М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ratmir10
ratmir10
07.05.2021 19:20 •  Биология

70 ! есе на тему: "роль антропогічного впливу на природні екосистеми".

👇
Ответ:
velikayadasha
velikayadasha
07.05.2021

ответ: антропологічнй вплив це будь-яка діяльність человека.

объяснение: агробиоценоз, використання ресурсів біосфери, зміна ландшафтів

4,6(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
anast1sava
anast1sava
07.05.2021

Ми живемо на самому дні блакитного повітряного океану Землі - її атмосферного шару. Земля - це наш дім. А який він? Французький географ Елізе Реклю дуже влучно сказав: "Людина створює навколишнє середовище по своєму образу і подобі". Тобто ми маємо те навколишнє середовище, яке заслужили.

Небачено активна й здебільшого непродумана діяльність людини, супроводжувана знищенням природних ресурсів і забрудненням навколишнього середовища, призвела до того, що нині біосфера планети перебуває в критичному стані, коли до глобальної катастрофи залишилися лічені кроки.

Виникли екологічні проблеми не сьогодні й не вчора. Як свідчать стародавні літописи, ще близько 4 тисяч років тому вавілонський цар Хаммураті, а пізніше - китайські й монгольські імператори та європейські монархи вже дбали про збереження природи й видавали накази про охорону лісів, трав`яного покриву степів, водних джерел.

Українська козацька старшина, незважаючи на надзвичайне багатство нашої природи тих часів, теж уболівала за збереження довкілля й видавала ряд наказів і документів про охорону придніпровських лісів і лук, заборону спалювання лісів, браконьєрства, хижацького знищення звірів та риби.

Із розвитком цивілізації та науково-технічного прогресу, бурхливим зростанням кількості населення на Землі, обсягів виробництва та його відходів проблеми стосунків між природою та суспільством дедалі загострюються. Страшною дійсністю стали голод, отруєні річки та моря, задушливе шкідливе повітря у великих промислових центрах, загублені ліси, сотні зниклих видів тварин і рослин, загроза кліматичних аномалій, ерозія та майже повне виснаження ґрунтів у аграрних районах.

4,8(43 оценок)
Ответ:
caxopo4ek
caxopo4ek
07.05.2021
1. кроссинговер и конъюгация
2. клетку
3. в рибосомах
4. скорее всего, сходство по химическому составу, т. к. клеточная теория гласит о единстве животного и растительного мира
5. избирательную проницаемость
6. дочерние клетки образуются в результате деления материнской
7. хемосинтез
8. конъюгация, расположение гомологичных хромосом на экваториальной плоскости, разделение пар хромосом и перемещение их к полюсам, образование дочерних клеток
9. клеток с набором хромосом, равным материнской клетке
10. функциональную
4,4(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ