Қазір фаст-фуд туралы, ең болмағанда, құлағының бір бұрышынан естімеген бірде-бір адам қалмады. Көптеген адамдар бұл зиянды тағамды қолданып көрді және жақсы көреді. Үлкен қаланың жылдам қарқынында сіз көбіне толық тамақ ішуге уақыт таба алмайсыз, содан кейін фаст-фуд көмекке келеді. Адамдар осындай жоғары калориялы тағамдарды тұтынудың қауіпті екенін білгенімен, оған деген сұраныс азаймай отыр. Мүмкін фаст-фуд адамдар айтқандай жаман емес шығар.
Фаст-фуд деген сөзді естіген кезде, қауымдастық негізінен Макдональдстың тамақ өнімдеріне қатысты: гамбургерлер, фри картоптары, хот-догтар және т.б. Сонымен қатар, мұнда пицца, пирогтар, чиптер, крутондар, тез дайындалған кеспелер, жалпы, жолда жеуге болатын барлық нәрселер болуы мүмкін.
Фаст-фудтың танымалдығы мегаполистердің қарқынды индустриялануы мен дамуына байланысты. Фаст-фудтың отаны - Америка Құрама Штаттары деп санауға болады, онда 1902 жылы алғашқы Хорн мен Ходарт тағамдары ашылды. Фаст-фудтың өркендеуі 1960-70 жылдары, Макдональдс және Старбакс сияқты тізбектер ашылған кезде болды.
Відповідь:
ну от
Пояснення:
По оценкам специалистов, барионикс достигал 7,5 метра в длину[8] и был вооружён метровыми челюстями с 96 коническими зубами (64 на нижней челюсти и 32 на верхней). На его передних лапах находилось по три серповидных когтя, самый длинный из которых достигал 35 см. Ближайшего родича барионикса — зухомима из раннего мела Нигера иногда относят к роду барионикс, в связи с чрезвычайной схожестью. Барионикс относится к семейству спинозаврид, вместе с зухомимом выделяется в особое подсемейство.
Фоссилии (ископаемые остатки) барионикса обнаружил в 1983 году в окрестностях Лондона палеонтолог-любитель Уильям Уокер. Это был огромный коготь. Впоследствии он обратился в Лондонский музей Естественной истории. Работники музея поспешили на место находки и раскопали скелет ящера. В 1986 году ящера описали палеонтологи Алан Чариг и Анджела Милнер как динозавра Baryonyx walkeri. В дальнейшем скелет барионикса был смонтирован в одном из залов музея Естественной истории.
С тех пор учёным попадались лишь отдельные фрагменты скелетов бариониксов из нижнего мела Англии и Испании, а также следы, скорее всего, принадлежащие бариониксу.
от
карнозаври-спинозавриди-барийночинае(не точно)-барионикс и 2 других
сори если чтото не написал
ответ: безперечну!
Объяснение: Кров та інші біологічні рідини, такі як лімфа і тканинна рідина, складають внутрішнє середовище організму. Кров являє собою особливий вид сполучної тканини, тому що філогенетично і онтогенетично вона утворюється з сполучної тканини зародкової одиниці – мезенхіми. Кровоносна система являє собою мережу судин і порожнин серця, за якими відбувається постійна і безперервна циркуляція крові. Які функції виконує кровоносна система? Відповідаючи на це питання, можна написати цілий науковий трактат, тому як функції кровоносної системи різноманітні. Це і транспортування життєво важливих речовин і біологічно активних сполук, які забезпечують харчування і подальший розвиток всіх клітин і тканин людського організму, це і вітальна функція газообміну, це і підтримка осмотичного тиску білковими фракціями, циркулюючими в кровоносній руслі. До функції кровоносної системи людини відноситься також створення адекватної впливу зовнішніх і внутрішніх факторів імунної реакції, яка могла б захистити організм від інфекційних агентів та інших сторонніх, чужих кожного певного індивідууму елементів.
Кровоносна система не змогла б відбутися, якщо б не було постійного, безперервного протягом усього життя руху крові, іменованого кровообігом. Серце з незліченною безліччю кровоносних судин (великих артерій, венозних судин, артеріол, капілярів і венул), а також лімфатична система складають єдину судинну систему людського організму. У функції кровоносної системи входить видалення продуктів окислення та інших реакцій, що відбуваються в процесі обміну речовин, які стають дуже небезпечними і токсичними для клітинних елементів, якщо їх вчасно не елемініровать з організму. Структурні елементи крові створюють гуморальну регуляцію і забезпечують повний контроль діяльності всіх внутрішніх органів і кожної з систем.
Кров, як матеріальна субстанція кровоносної системи, складається з двох частин: рідкої, або плазми, а також сухий звести формених елементів (тромбоцитів, еритроцитів і лейкоцитів). Співвідношення цих фракцій у середньому становить 1:1,5, а у відсотках плазмі належить 40%, а форменим елементів 60% всієї крові. Плазма (рідка частина) являє собою дуже складну й неповторну біологічне середовище, 90% якої представляє вода. Інші 10% всієї плазми припадають на білки, амінокислоти, мінеральні комплекси, глюкозу, буферні системи, гормони, розчинені гази, вітаміни, ферменти і т.п.
Функції кровоносної системи із забезпечення гуморального імунітету пов’язані з плазмою крові . Касаемо формених елементів слід сказати, що у них є три абсолютно різних функції: у еритроцитів – дихальна, у лейкоцитів – захисна, у тромбоцитів – згортає.
В еритроцитах міститься важливий железосодержащий пігмент, який іменується гемоглобіном. Завдяки йому відбувається транспорт кисню з зовнішнього повітря до клітин, а з клітин вуглекислий газ виводиться в зовнішнє середовище. Лейкоцитів існує кілька форм, і в кожної з них є своя життєво важливе завдання. Саме вони створюють клітинний імунітет, при їх дефіциті розвиваються небезпечні патологічні стани, яскравим прикладом яких служить ВІЛ-інфекція.
Вибач, що не переформулював. Будь ласка, не відмічай як порушення!
НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!!!