М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nikita4502
nikita4502
27.09.2020 21:07 •  Биология

Крылья сцепляться между собой в полете у представителей отряда: a) Жесткокрылые;
b) Чешуекрылые;
c) Прямокрылые;
d) Перепончатокрылые;
e) Двукрылые.

👇
Ответ:
marsik261
marsik261
27.09.2020

Двукрылые

Объяснение:

4,6(23 оценок)
Ответ:
MishaChaos1
MishaChaos1
27.09.2020
Я думаю это с или е) двукрылые
4,6(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kirillnesterov06
kirillnesterov06
27.09.2020

1).В процессе клеточного дыхания глюкоза постепенно расщепляется до углекислого газа и воды. Попутно некоторое количество АТФ образуется непосредственно в реакциях расщепления глюкозы. Однако, основная часть АТФ синтезируется позже в процессе окислительного фосфорилирования.

2).основная структурная единица биологической систематики живых организмов (животных, растений и микроорганизмов); таксономическая, систематическая единица, группа организмов с общими морфофизиологическими, биохимическими и поведенческими признаками к взаимному скрещиванию, которое даёт в ряду

3).Ра́са — система популяций[1] человека, характеризующаяся сходством по комплексу определённых наследственных биологических признаков, имеющих внешнее фенотипическое проявление и сформировавшихся в определённом географическом регионе[2]. Некоторые черты, характеризующие разные расы, могли появиться как результат адаптации к различным условиям среды, происходившей в течение многих поколений.

4,5(73 оценок)
Ответ:
Gungame02
Gungame02
27.09.2020

ответ:рослинами надзвичайно різноманітні. Вони відіграють суттєву роль у житті фітоценозів, впливаючи на їх структуру, склад і особливості. Рослини, тварини і мікроорганізми біоценозу утворюють єдину складну систему, поєднану трофічними ланцюгами.Виходячи з того, що більшість рослин і тварин в екосистемі є, відповідно, продуцентами і консументами. вплив тварин на рослинний покрив проявляється, в першу чергу, в трофічних зв'язках.Фітофаги (від грецьк. phyton – рослина, phagos – пожирач) – тварини, які живляться рослинами.

Фітофаги – це консумент першого порядку, які забезпечують первинний етап переробки біомаси живих рослин в екосистемах. Споживання фітомаси рослин тваринами сягає значних масштабів. Наприклад, дорослий лось влітку з'їдає за добу ЗО – 40 кг різної рослинної їжі, взимку – біля 10 кг пагонів і кори деревних порід з 300 – 400 дерев і кущів. Досить часто лось пошкоджує кору та молоді пагони (в тому числі і головні), що призводить до їх відмирання, затримки росту тощо. Зламані або нагнуті лосем дерева стають доступнішими для дрібніших тварин – зайців.Крім знищення вегетативних частин рослин, тварини порушують репродукцію дерев і кущів. Вони з'їдають квіткові бруньки, квіти, насіння і плоди. Білка використовує все насіння, яке міститься у шишках хвойних порід.Але не лише тварини живляться рослинами. В природі зустрічається цікавий феномен – комахоїдні рослини. В бідних поживними речовинами екологічних умовах, особливо при нестачі нітрогену, фосфору та калію, у рослин виробилося пристосування живитися тваринами.

Комахоїдні рослини – це квіткові наземні та водяні рослини, що крім звичайного для рослин живлення, здатні живитися комахами і дрібними тваринами.

Объяснение:

4,8(51 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ