М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
danil2001334
danil2001334
05.06.2021 12:31 •  Биология

Осы сұрақтарға жауап беріңіздерші ​


Осы сұрақтарға жауап беріңіздерші ​

👇
Ответ:
girb13
girb13
05.06.2021

1.органикалық заттар:көмірсулар,нәруыздар,майлар,нукелеин

2.полимерлер-бұл мономер (грек.монос-бір+мерос бөлік) буындарынан тұратын молекулалардың ұзын тізбегі

4,6(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
beelan3
beelan3
05.06.2021

Біологічні знання потрібні для практичної діяльності людини. В першу чергу для забезпечення продуктами харчування постійно зростаючу популяцію людей. Необхідні для харчування білки, жири, вуглеводи, вітаміни людина отримує в основному від культурних рослин і домашніх тварин.

Тому важливе знання законів генетики та селекції, особливостей анатомії, фізіології тварин для виведення високопродуктивних порід домашніх тварин і сортів культурних рослин, вдосконалення агротехніки і зоотехніки. Закони генетики застосовуються і в селекції мікроорганізмів при виробництві антибіотиків.

Біологічні знання широко використовуються в

лісовому та мисливському господарствах;

у рибальстві та риборозведенні.

Розкриття молекулярної будови генів послужило створенню нового напряму в біології – генної інженерії, що забезпечила отримання організмів з певними, потрібними людині ознаками.

Зовсім нові перспективи у виведенні продуктивних порід відкривають можливості клонування тварин.

Біологічні знання необхідні для розробки та вдосконалення методів профілактики та лікування хвороб людини, оскільки успіхи медицини та охорони здоров’я базуються на досягненнях біології. Вони особливо важливі для запобігання поширенню природно-вогнищевих хвороб:

малярії;

тайгового енцефаліту;

сибірки;

холери та ін.;

Також вони використовуються для лікування серцево-судинних, онкологічних захворювань, СНІДу.

Біохімічні дослідження, зокрема встановлення спорідненості ДНК близьких видів і груп тварин, дозволили створити біохімічну систематику. За спорідненістю ДНК визначають близькість між породами домашніх тварин, спорідненість між людьми.

До початку XXI ст. біологія стала реальною продуктивною силою, науковою основою взаємовідносин суспільства і природи. Тільки при знанні і дотриманні біологічних законів можливий тривалий сталий розвиток біосфери і людства.

4,7(51 оценок)
Ответ:
emilyblack80
emilyblack80
05.06.2021
Водоросли - в основном синезеленые - выделяют в воду токсичные вещества в процессе жизнедеятельности и при отмирании, человек может заболеть:   1. желудочно-кишечные расстройства 2. бронхиальная астма (если вдыхает воздух вблизи цветущего водоема) 3. дерматиты при соприкосновении с водорослями и водой, которая их содержит 4. гаффская болезнь, смертность 2-3% (читай в интернете) снижение удоев и у коров, которые ходят на водопой к таким водоемам.  водоросли забивают фильтры при водоподготовке не говоря уже об эстетике - вид цветущего водоема, имхо, отвратителен. не менее неприятен и запах - рыбный, гнилостный, фенольный - в зависимости от видов водорослей, которые растут в водоеме
4,5(25 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ