М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lotarev20021
lotarev20021
01.08.2021 23:53 •  Биология

біологічне значення хімічних елементів за функціями які вони виконують: 1. Структурна 2 метаболітична 3 Каталітична

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Hist18
Hist18
01.08.2021
Голонасінні (Gymnospermae) — група насінних рослин, що характеризуються наявністю насіння і насінного зачатка, які лежать відкрито на лусочках шишок (звідки і назва групи). Етимологія: грец. γυμνόσπερμος — «голе насіння». Поширені голонасінні по всьому світу (за винятком Антарктиди), причому більшість, — особливо хвойних порід, — у помірному й субарктичному регіонах. В основному голонасінні — це дерева і кущі, рідко, лози, трав'янистих рослин серед них немає. Поява насіння, яке має запас поживних речовин і захищене шкіркою, — значний ароморфоз, що зумовив широке і швидке розповсюдження голонасінних рослин суходолом. Важливим пристосуванням для життя на суходолі є змога внутрішнього запліднення (без води). Пилок голонасінних рослин переноситься повітряними течіями. Потрапляючи на розташований відкрито насіннєвий зачаток, він утворює пилкову трубку, яка досягає яйцеклітини і забезпечує злиття гамет. Після запліднення з насінних зачатків формується насіння, але не одразу, а тільки через 12-15 місяців. Насіння має зародок з корінцем, бруньками і сім'ядолями, запас поживних речовин, та вкрите насіннєвою шкіркою.
4,4(20 оценок)
Ответ:
10672
10672
01.08.2021
Может ароморфоз ?
у растений :Образование клеточного ядра у прокариотических организмов, вследствие чего происходит переход к эукариотическим организмам.Одноклеточные организмы переходят в многоклеточне.Появление дополнительного третьего зародышевого листка у низших червей.Первичноротые переходят к вторичноротым (появляется отдельный орган выделения).Членистоногие – первый вид у кого вырастают конечности.Увеличение головного мозга.
у животных :Ароморфоз кровеносной системы (мышечный узел развивается и переходит в однокамерное сердце затем – двухкамерное – трехкамерное – четырехкамерное – перегородки, система кровообращения).Ароморфоз дыхательной системы позволяющий дышать трахеями – жабрами – легкими.
4,4(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ