Температурні уподобання майже не впливають на будову рослин, оскільки пристосування до певних температур пов'язані переважно з фізіологічними процесами. За впливом температури рослини поділяють на морозостійкі (організми помірних і прохолодних зон часто зазнають дії температури, нижчої ніж 0 °С, хоча ростуть лише при температурі вище 0 °С; сосна сибірська, морква, горох, жито), холодолюбні (зростають за постійної дії помірних низьких температур, мешканці тундри, високогір'я - мохи, кущисті лишайники, осока, полярний мак, лохина, брусниця, карликова береза, полярна верба, кедровий стелюх), теплолюбні (надають перевагу місцезростанням, де не відчувається тривала дія низьких температур, рослини тропічних лісів).
Територія України розташована здебільшого в помірно теплій зоні із жарким літом і холодною зимою, рослинний покрив України від хвойних і мішаних лісів у північно-західних областях переходить до злакових степів на півдні.
Объяснение:
1.Майский жук-мальпигиевы сосуды
2.Речной окунь- мальпигиевы сосуды
1) Общий принцип организации (при несколько различающемся строении).
2) Зачастую парные как у беспозвоночных, так и у позвоночных.
Различия:
1) У позвоночных основной орган выделения - это почки, а у беспозвоночных - метанефридии.
2) Метанефридии не имеют отдельного канала для выведения продуктов переработки, а почки имеют.
3) Метанефридии значительно меньше и несколько проще устроены, нежели органы выделения позвоночных.
4) У большинства беспозвоночных органом выделения является также поверхность тела.
Объяснение:
Основные функции глаза
оптическая система, проецирующая изображение;система, воспринимающая и «кодирующая» полученную информацию для головного мозга;«обслуживающая» система жизнеобеспечения.