Відповідь:
шлях крові від правого шлуночка до лівого передсердя.
Пояснення:
Венозна, бідна на кисень, кров потрапляє у праву частину серця. Скорочуючись, правий шлуночок, викидає її в легеневу артерію. Двома гілками, на які ділиться легенева артерія, ця кров тече до легень. Там гілки легеневої артерії, розділяючись на дедалі дрібніші артерії, переходить у капіляри, що густо обплітають численні легеневі пухирці (альвеоли), у яких є повітря. Коли кров тече легеневими капілярами, до неї надходить кисень. Одночасно вуглекислий газ із крові переходить у повітря, що заповнює легені, тобто в капілярах легень венозна кров стає збагаченою на кисень — артеріальною. Потім вона збирається у вени, які, зливаючись одна з одною, утворюють чотири легеневі вени, які впадають у ліве передсердя.
Мале коло кровообігу починається легеневим стовбуром, що відходить від правого шлуночка. По ньому кров доставляється в систему легеневих капілярів. Від легень артеріальна кров відтікає по чотирьох венах, що впадає в ліве передсердя. Тут закінчується мале коло кровообігу.
По всіх артеріях малого кола кровообігу тече кров, не насичена киснем (венозна кров), а по венах — насичена киснем (артеріальна). Це відрізняє мале коло кровообігу від великого.
1) Ну чень хорошая при они умеют и летать, и бегать, и плавать. Живут практически везде.
2) наземно-воздушная. Особенности: много света и кислорода, колебания температуры, влажность зависит от времени года,суток, ну и конечно, есть ветер.
водная - моря, океаны, реки, озёра и т.д. Особенности: мало света, кислорода(растения растут на небольшой глубине), но температура всегда положительная(в воде отрицательной быть то и не может)
почвенная. Особенности: почти нет света, живут здесь в основном бактерии, животные, грибы.
организменная. Особенности: тут живут только паразиты, которые питаются за счёт хозяина.
Тканью
Объяснение:
потому что клетки ткани сходны по по происхождению, строению, функциям.