Різниця-
Ендодерми і епідерміс - це два шари клітин, знайдені в стеблі та корені рослини. Ентодерма знаходиться між корою головного мозку і судинною тканиною. Епідерміс виробляє зовнішню межу між рослиною і зовнішнім середовищем.
Объяснение:
Епідерміс - зовнішній шар рослини. Він міститься в кожній частині рослини, такі як стебло, корінь, листя, фрукти, квітка і насіння. Чотири типи клітин епідермісу - епідермальні клітини, допоміжні клітини, клітини охорони і трихоми. Епідерміс утворює бар'єр між рослиною і зовнішнім середовищем. Клітини епідермісу виділяють воскову речовину, яку називають кутикулою, яка захищає рослину від механічних травм. Кутикула також запобігає втраті води. Епідерміс також регулює газообмін. Охоронні клітини в епідермісі утворюють крихітні пори, що називаються продихами, які дозволяють газообмін. Епідерміс коренів також виділяє органічні сполуки. Кореневий епідерміс відіграє важливу роль у поглинанні води і мінеральних речовин з ґрунту. Епідермальні волоскові клітини в корені, які поглинають воду, називаються кореневими волосковими клітинами. Під час вторинного росту рослин епідерміс замінюється перидермою в стеблі і корені.
Ендадерма- це внутрішній клітинний шар кори, що оточує судинний пучок стебла і кореня рослини. Епідерміс - це один шар клітин як в корені, так і в стеблі. Корінний ендодерм є значним у рослинах, оскільки він складається з Casparian смуги. Каспарська смуга розвивається як перша стадія розвитку ендодерми. Радіальні і поперечні стінки ендодермальних клітин містять смугу Каспарія, запобігаючи потік води в або зі стелі через апопласт. Каспарська смуга зустрічається у вищих рослин з папоротей. Під час другого етапу тонкий шар суберину (суберин ламел) укладає всю ендодермальну клітину. На третьому етапі целюлоза осідає на тангенціальних стінках над суберинними ламелями.
Партеногенез это форма размножения, при которой женские половые клетки развиваются во взрослом организме без оплодотворения. Малый прудовик служит для печёночного сосальщика промежуточным хозяином, потому что в его теле личинка превращается спороцисту, и в котором формируется несколько поколений зародышей. В нём происходит размножение на стадии личинки - бесполое размножение. Печёночный сосальщик паразитирует в желчных протоках печени крупного рогатого скота и человека. И в их теле происходит половое размножение печёночного сосальщика. Организмы, в теле которых происходит половое размножение паразитов, называются основными хозяевами, а организмы, в теле которых нет полового размножения, называются промежуточными хозяевами.
Объяснение: